Od 2011. potrošače štiti zakon

Od 2011. potrošače štiti zakon

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2008
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Ank-Morpork

Od 2011. potrošače štiti zakon

Od 1. januara na snagu stupa novi zakon o zaštiti potrošača po kome će trgovci biti odgovorni za kvalitet robe koju prodaju.

Samo u Nacionalnu organizaciju potrošača Srbije tokom 2010. godine pristiglo je više od 2.500 žalbi potrošača koji su se žalili na nekvalitetnu robu široke potrošnje, pre svega na belu tehniku, audio i video uređaje, odeću i obuću. Na drugom mestu bile su žalbe na cene i kvalitet usluga komunalnih preduzeća, a na trećem žalbe na kvalitet hrane.

Izvor/nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 910 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 9 sakrivenih i 822 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, Akiro, ALEXV, alkanuta, ArchaBasha, Banovo Brdo, Ben Roj, bojankrstc, bokicacar, Boris BM, boskelazo, BrcakRS, bukefal, celt, CHARLIE JA., chichabg, Cicumile, Cirkon, CrazyDiablo, DejvTroter, deLacy, Devil city 1989, djboj, djile1, djonsule, Djota1, DJUNTA, dolinalima, Duh sa sekirom, ElGenius, Georgius, Great White, Jeremiah, jimi_agf, knutveliki, laki_bb, Lep1na, Macalone, mexo, Mi lao shu, milanpb, Miletić Zoran, MiloradKomadic, MiroslavD, muaddib, nebkv, Nepopravljivi, nerislav2025, nikoladim, nixos, operniki, Oscar, porticco, Prečanin30, proka89, Radoslava, radza1, Ray1973, rikirubio, Robin, S-G, S.Palestinac, scimitar19, Semberija, Sharpshooter, shiro, SOVO515, UAV operator, vathra, veljko82, vrgudinac, xAlex2, XBMC, Zastava, ziggga, zvomar, zziko, 1324, 223223