igrica izadje nakon nekog vremena

igrica izadje nakon nekog vremena

offline
  • Pridružio: 10 Nov 2007
  • Poruke: 17

E ovako imam jedan source od neke igre, i kada pusti igru da radi ona nakon nekoga vremena izadje. pretpostavljam da je u igrici podesen neki tajmer koji radi to, e sad sta bi trebalo da bude napisano u tom tajmeru pa da ona se gasi nakon nekoga vremena?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Timerkojitoradi=disable



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1064 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 9 sakrivenih i 970 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9k38, amonsrb, Avalon015, b_z_b, Ben Roj, bestguarder, bigfoot, Bo96, bokicacar, Boris90, BSD, burevesnik, cavatina, Cicumile, Cirkon, djuradj, drimer, Electron, galijot, Georgius, gost321, HawX, Helket, herrDule, Jeremija98, Kajzer Soze, Kenanjoz, Kontrausluga, Lance Guest, leopard83, Lotus, Lošmi, luka35, m94j, Malahit, Marky, mercedesamg, Mickey12345, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, milikonst, milutin134, Mićko, mladen.zovko, mocnijogurt, Moldovan, mrm, nelezele, nemkea71, nenad81, nikoladim, nikonema, OgnjenMitric, orfanel, pablojepao, peradetlić, picknick, Pilence, Pururin, Ray1973, savuni, Shinobi, singa, stegonosa, tamno.nebo, theNedjeljko, tomo2, TRZH92, vaci, vathra, veljko82, vidra boy, Vlada78, Vladko, Vlado82, vrgudinac, YU-UKI, Zastava, zdrebac, ZetaMan, ZlatniRez, Zvonkozvonko, zziko