Caskanje u Firefox-u

Caskanje u Firefox-u

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2006
  • Poruke: 140

Od pre neki dan ne mogu da caskam preko Gmail-a kada se na isti konektujem preko Forefox-a.Jednostavno mi je to onemoguceno(disabled) n astranici,i Mozzila optereti procesor sa preko 97 %
Da li neko zna resenje problema?
Pozdrav



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Koja Mozilla Firefox je u pitanju ?



offline
  • Pridružio: 19 Nov 2006
  • Poruke: 140

Najnovija verzija.U Exploreru radi,ali u Fifefox-u i Chrome nece

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1178 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 3 sakrivenih i 1104 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, awathorn, Ba4e, bb929, blatruc82, bojank, Borski1977, BOXRR, Boxy, BtR-45, bukefal, cifra, Clouseau, cojapop, Cvijo_ue, Dare, Denaya, Djota1, DonRumataEstorski, Draganeli, dragoljub11987, dukajov, dulleo, dusan.l, dushan, ekser222, Electron, Frunze, Ilija Cvorovic, jarovitt, JOntra, Kvaka22, limeni, ljiljak, lord sir giga, LUDI, marsovac 2, Michellefromrezistance, Milan A. Nikolic, Miler88, Milovan Dinic, Miškić, mocnijogurt, nemkea71, nenad81, nevjerna beba, NiKoLa27, niksa517, ObelixSRB, OKT, pajcex026, Panter, pfc74, Piani Jazzer, RajkoB, raptorsi, repac, S-G, Saša1989, skok, spalev, Srky Boy, stagezin, Tumansky, Ulzana, v82, Vanderx, vladom6, ZetaMan, Zrcalo, 79693