Firefox bookmarks lista je nestala!

1

Firefox bookmarks lista je nestala!

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 393

imam firefox verziju 1.5.0.9 i pre neki dan otvaram ja ff i htedoh da nadjem neki sajt u bookmarks kad ono bookmarks lista prazna znaci nema nicega...Sta se to desilo??znaci brisala sigurni nisam nista...ne znam sta se desilo a imam oko 40 sajtova tu...ajde ako znate pomozite ljudi!!
HVALA UNAPRED!! Zagrljaj



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 393

cek ja sad treba da vidim da li imam u appl. data neki falj i sta dalje da radim??

Dopuna: 27 Dec 2006 21:20

ne snalazim se bas u ovome...ocigledno...

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Prvo mi kazi koliko foldera imas u folderu
C:\Documents and Settings\bobby\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\
Umesto onog bobby treba da bude ime usera pod kojim si logovana.

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 393

pa ja ne vidim taj folder application data ja sam nasla ono bookmarkbackups taj folder preko search-a...

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Folder ne vidis jer je sakriven.
Evo uputstva sta treba uraditi da bi ga videla:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 393

cek evo nasla sam... imjam bookmarkbackups,chrome extensions,search plugins...to su folderi... imam i bookmarks .bak file i bookmarks.html file...to se spominje u ovoj drugoj temi...

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Pitao sam te prvo da navedes koliko foldera ima u folderu Profiles.
To je jedan od problema, FF hoce sam od sebe da napravi nov, prazan profil.
Ukoliko tu ima samo jedan folder, taj u kome si nasla bookmarks.bak, onda mi kazi velicine fajlova:
bookmarks.bak
bookmarks.html

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 393

samo jedan folder ima u profiles a oba fajla su velicine po 1kb...

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Vidi onda u folderu bookmarkbackups koji fajl je najveci u kilobajtima.
Klikni duplo na njega i vidi da li su to tvoji linkovi koje si ranije imala u bookmarks.

Ukoliko jesu, onda taj fajl iskopiras u folder u kome se nalaze bookmarks.bak i bookmarks.html.
Ugasis FF sada.
Fajl koji si malopre iskopirala preimenuj da se zove bookmarks.html
Pri sledecem startu FF-a bi tvoji bookmarksi trebali da su tu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1267 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 7 sakrivenih i 1194 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, airliners, Apok, Asparagus, baltazarxx, bankulen, bigvlada, bladesu, blatruc82, bojcistv, Botovac, Chainsaw, deLacy, dendrit86, Djokislav, dok80, DonRumataEstorski, dulleo, DuškoMraz, dyharry, Dzuki, foka106, Fructo, Georgius, Gogi_avio, HogarStrashni, Holy Saber, Ikica977, Jeremiah, Jester, Kaplar2, Koplje, Major Tankosić, Makarid, MarkoW, Miki281, MIKI63, mikoyan21, mocnijogurt, nekdo, nelezele, Nemanja Opalić, nnnnnnnnnn, nuke92, ObelixSRB, Panter, Pilence, precan, Pururin, RD84, Risbo_Boris, Sevetar, Sirius, skvara, sslay, stagezin, StalniPromatrač, TTN, Tvrtko I, US_Rank_0, Velizar Laro, vjetar, Vlad000, Wehicle, ZetaMan, Zoca