|
Poslao: 19 Sep 2009 10:11
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Cao, pokrenuo sam firefox iz LupoPen Suite, i on mi je pregazio stari FF, kao da nije postojao i sada nemam nista : memorisane lozinke, bookmarks itd. Sta da radim?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2009 10:57
|
offline
- Rogi

- Mod u pemziji
- Najbolji košarkaš koji
- je ikada igrao ovu igru
- Pridružio: 31 Avg 2005
- Poruke: 11687
|
Obrisi profil koji ti je napravio Portable Firefox.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2009 11:13
|
offline
- Rogi

- Mod u pemziji
- Najbolji košarkaš koji
- je ikada igrao ovu igru
- Pridružio: 31 Avg 2005
- Poruke: 11687
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Najdes i obrises ga. Samo pazi koji ces da obrises, posto su mozda dva.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2009 11:14
|
offline
- Rogi

- Mod u pemziji
- Najbolji košarkaš koji
- je ikada igrao ovu igru
- Pridružio: 31 Avg 2005
- Poruke: 11687
|
Procitaj zadnji link koji sam postavio. Slican problem.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2009 11:19
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Vec jesam, ali to je za bookmarks, doticna dama je isto imala jedan folder, i ja ga imam. Hvala Rogi, nema veze nije mi problem da ponovo podesim FF kao sto je stari bio. Bolje tako nego da lupamo glavu kako da popravimo stvar. Hvala i sve najbolje. Pozdrav
|
|
|
|
|
|