safari

safari

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 15

koristim OS Windows i browser safari i prilikom chata svaki put mi se pojavljuje mali prozor tj.obavjestenje da mi nije kao instaliran MIME Plug-tipe za mozillu postoji li mogucnost da se ovo obavjestenje iskljuci jer strasno nervira prilikom chat-a svaki put se mora iskljucit da bi nastavio pisat dalje?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1823 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 5 sakrivenih i 1804 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, bojan313, Clouseau, cole77, Jovan.D, knutveliki, Milos82, Naj-Turs, Nobunaga, Rogan33, Shilok, Stevan Visoki, Szigetwar, zziko