Problem sa Safari-jem na Windows 7

Problem sa Safari-jem na Windows 7

offline
  • Pridružio: 28 Jun 2013
  • Poruke: 80

Napisano: 28 Jul 2013 16:43

Eto u naslovu sve pise evo i slike:




Na Google nisam nista nasao a trazio sam 2 dana, msm ima al sta god da uradim opet nece. GUZ - Glavom U Zid

Hvala

Dopuna: 28 Jul 2013 18:02

Problem resen Very Happy
Ako ima neko slican problem evo resenja.

Unregister Windows Installer, and then reregister Windows Installer. To do this, follow these steps:

1. On the "Start" menu, click "Run:.

2. In the "Open" box, type "msiexec /unreg", and then press ENTER.

3. On the "Start" menu, click "Run".

4. In the "Open" box, type "msiexec /regserver", and then press ENTER.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7939 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 4 sakrivenih i 7871 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Asteker, BB, bukefal, cenejac111, Cicumile, Cirkon, Clouseau, darkojovxp, dejan.7951, deks, Djota1, djuradj, dushan, Džekson, eagle.rs, GveX, iceburn, istokzapad, Ivica1102, Jager715510, jalos, Kajzer Soze, Kalem, Kenanjoz, ludvig 78, Marko Marković, Marko88, mačković, Mcdado, mean_machine, mercedesamg, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, miljannis, mist-mist, mladen.zovko, moldway, nelezele, Niki2024, Nikolajevic, OgnjenMitric, OKT, Panter, pisac12, PO1974, Promising0, Pururin, Radogost, sap, savuni, skok, skvara, sspp, superwhy, The Boss, vathra, vuksa72, Wehicle, wulfy, ZetaMan, Zoca, 1107