Problem sa Safari-jem na Windows 7

Problem sa Safari-jem na Windows 7

offline
  • Pridružio: 28 Jun 2013
  • Poruke: 80

Napisano: 28 Jul 2013 16:43

Eto u naslovu sve pise evo i slike:




Na Google nisam nista nasao a trazio sam 2 dana, msm ima al sta god da uradim opet nece. GUZ - Glavom U Zid

Hvala

Dopuna: 28 Jul 2013 18:02

Problem resen Very Happy
Ako ima neko slican problem evo resenja.

Unregister Windows Installer, and then reregister Windows Installer. To do this, follow these steps:

1. On the "Start" menu, click "Run:.

2. In the "Open" box, type "msiexec /unreg", and then press ENTER.

3. On the "Start" menu, click "Run".

4. In the "Open" box, type "msiexec /regserver", and then press ENTER.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8474 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 5 sakrivenih i 8415 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, b_z_b, Bane san, Belac91, Boris90, Bosnjo, bukefal, cenejac111, Cicumile, Cirkon, Civa, darkojovxp, dejan1972, Djota1, dule10savic, dushan, Džekson, eagle.rs, france93, Georgius, GveX, iceburn, istokzapad, Ivica1102, jalos, Kenanjoz, laurusri, Marko Marković, mat, mačković, Mcdado, mercedesamg, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, mladen.zovko, Nikolajevic, nikoli_ca, Panter, Promising0, Radogost, savuni, skok, skvara, sspp, The Boss, vathra, Vlada78, vuksa72, Wehicle, wulfy, ZetaMan, Zoca, 1107