program za sitnu skolsku web stranu

program za sitnu skolsku web stranu

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2008
  • Poruke: 1560
  • Gde živiš: Sremski Mihaljevci

imam problem. zeleo bih da napravim neki sajt za moju skolu. e sad znam da radim u visual basicu 2008. e sad treba mi neki program sa kojim mogu da napravim web stranicu. nece biti loging i neki forum i nesto komplikovano. cisto za skolu. profesori, slike, neki podaci... i da li ima nesto sto se ne placa(com, co.rs, rs, info...)-com se placa, to znam... Smile
hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1322 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 11 sakrivenih i 1227 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Baždaranac, Bloody, bojcistv, bokicacar, C-Gun, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, comi_pfc, crazydkure, darkkran, DeerHunter, dejan1972, DziadekDzidek, Georgius, Glavonja049, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HawX, HogarStrashni, igorpet, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, JohnDoe, konstruktor, Kotarle, Kozi-RS, krkalon, Kruger, Kvaka22, Lance Guest, laurusri, lcc, Lošmi, Magistar78, Marko Marković, Marko1238, markolopin, MarkoW, MaschinenPistole, mdp92, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, MILO-VAN, mixkax, Naj-Turs, nekdo, nenad81, Nole, Nomica, Orc, Panter, pfc74, Pv123, repac, Sale0501, Savantije, Singidunumac, Siti2, Smajser, smuk, Srki98, Srna, stegonosa, Str2022, suton, SympathyForTheDevil, TheDictator, tritonus, uruk, USSVoyager, Velizar Laro, xAlex2, XBMC, YoU, Zanimljivo, Zmaj Tolak, Zoca, Zoran1959