Da li postoji neka free zamena za AutoCad??

Da li postoji neka free zamena za AutoCad??

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Ok tesko da ima (ali ko zna)... Ali ako postoji i ako nije preterano tezak (u MB) neka stavi link ....
Tnx



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Maj 2003
  • Poruke: 430
  • Gde živiš: NBG

ne znam tačan link, pronađi preko Gugleta Smile
isprobao sam ga, dobro radi

zove se, nećeš mi verovati, FreeCad



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

ok nasao sam samo jos da skinem.... Ako nekome znaci link je:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
tnx a lot momsab

Dopuna: 15 Maj 2005 20:23

inace tezi samo 5.75 MB

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 862 korisnika na forumu :: 21 registrovanih, 3 sakrivenih i 838 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Asparagus, avijacija, bb929, Bo96, Citalac, Dare, dulleo, havoc995, jon istvan, maksi007, mikhailo, Milometer, mnn2, nenad81, Pekman, suton, taomaster, TRAVUNIJA, uruk, Zorge