Desktop ikonice

Desktop ikonice

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 197

Moj brat je za vreme mog odsustva nesto eksperimentisao sa desktopom.

Sada je pozadina ikonica bele boje, ili malo sivkaste. Kako da je vratim na providno?

Evo i slike



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • DEMIAN  Male
  • Legendarni građanin
  • IT Manager
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 3706
  • Gde živiš: The darkest place on earth..

Pričalo se o tome xxx puta.. Prati ovu temu/linkove i snaći ćeš se.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1329 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 4 sakrivenih i 1233 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 9k38, _Rade, alternator, Andrija357, Asparagus, Avalon015, Betty25, bojankrstc, bokicacar, Borski1977, Bosnjo, BWG, C-Gun, Cigi, cikadeda, Clouseau, crazydkure, cyprus, dane007, DankoZemun, Dare, DeerHunter, deimos25, dejan1972, Deki Duga Devetka, Despot1, dj.ape, djonsule, dolinalima, dragisa dragisa, drimer, DS01, dzoni19, esko_hz, famoso, Feller, General63, geo.dule, Georgius, Goran_, iceburn, igorkozar83, ikan, Ir, joca83, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, Kenanjoz, KizJ, lord sir giga, Lucije Kvint, Malahit, mikrimaus, Milan 84, milanpb, milos97, mladen.zovko, mnn2, mrvica78, Mzee, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, Nobunaga, Novakomp, peradetlić, ping15, pirke96, PITT, Pohovani_00, proka89, Prometeus, raketaš, Remain, Rok A Bit, S-G, S-lash, Seeker, Sirtaki Suvlaki, sombrero, stalja, Str2022, superwhy, vidra boy, vladao75, VNVK, Warrior, XBMC, ZetaMan, zmajbre, 787