Evaluation copy

Evaluation copy

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2009
  • Poruke: 171

Jel ima nko ideju kako da skunem ovo smarajuce pisanije u desnom donjem uglu Win 7? znaci jako me iritira Very Happy koji god wallpaper da mu stavim to stoji pa stoji.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Ne znam da li je legalno, izvinjavam se ako nije.
BTW Use google [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 05 Feb 2009
  • Poruke: 171

Ne ide bas tako lako,mada je aktivirana legalno.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1265 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 12 sakrivenih i 1176 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, aleph_one, Apok, Aristotle2002, Bo96, Bojan198527, bojanstros9, BORUTUS, Bozjidar87, branko7, brufen, bufanje, Colt D, darcaud, Despot1, djuradj, DonRumataEstorski, drimer, dusanobr, Džekson, Ercomero, Georgius, HogarStrashni, ivica976, Jeremiah, Jozo74, kaput21, king011, komenski, kovinacc, kybonacci, LostInSpaceandTime, Malahit, Marko Marković, markolopin, MaschinenPistole, mačković, mercedesamg, milanpb, misaru, mkukoleca, mnn2, Mrav Obrad, mrdaak, mrgud2025, nenad81, nenooo, Nikoletina Bursac, obsc, OgnjenMitric, Otto Grunf, Parker, perpetubile, picknick, proka89, raso76, raster12, repac, shota91, SirOliver, Smiljkovich, spalev, stegonosa, suton, Tastatura ratnik, tecataki, Titan, vidra boy, Volfero, vrgudinac, Walkers, x011, xAlex2, XBMC, ZetaMan, Zoran1959, 800077