ISO i UDF

ISO i UDF

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Po cemu se razlikuju? Rezao sam neki disk i nero izbaci poruku... jedan cab arhiv je velik te se ne moze narezati sa iso nego mora udf... pa me zanima sta je udf ustvari.... i da li ce to biti citljivo na svim kompovima? - Verovatno hoce, ali.........



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Mar 2005
  • Poruke: 799
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

UDF je prvenstveno predvidjen za DVD filmove, a glavna odlika je sto fajl koji se snima moze biti veci od 2GB.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4089 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 7 sakrivenih i 4010 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amonsrb, Arhiv, Avalon015, avijacija, baltazar01, Blizzard035, Bobanzd, Bobrock1, bojankrstc, bojcistv, boro975, Bosnjo, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, DaliborVukadinovic, darcaud, deki1001, desmeki, Djota1, Dolinc, DonRumataEstorski, Feller, Giskard, goxin, Grebostrek, gripen, Halabit, HrcAk47, igorkozar83, Iskander, Josef, Kajzer Soze, kunktator, Lucije Kvint, Lucky 6, markolopin, mat, MB120mm, milenko crazy north, milos97, Moldovan, OgnjenMitric, opt1, pein, pera bager, Permaldar, picknick, PitterBg, Pururin, Radio operater, repac, rovac, S2M, Sevatar, shone34, skok, skvara, Smiljke, Smiljkovich, strn, suponik, Tragač, Vanderx, vdeki, Velizar Laro, Zrcalo, zvomar, Ćuk, 79693, 223223