Kada startujem PS otvara se"lime wire"

Kada startujem PS otvara se"lime wire"

offline
  • prima 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Nov 2005
  • Poruke: 17

Kad god upalim ps otvara mi se i program "lime wire"Vec je pocelo i da me nervira.Mnoge tehnike su probali i nista.Onda sam deinstalirao taj program ,pa se pojavilo obavestenje da ponovo instaliram program,a ako ne uspe da ovo obavestene posaljem Lime WIle-u.Onda mi se ovo obavestenje stalno pojavljivalo,da sam ponovo instalirao program.U startap-u nemam uopste lime wire.
POzdrav:PRima



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

@ prima

Jesi li skenirao komp nekim adware/spyware programom? Ako nisi, uradi to, mislim da bi mozda pomoglo.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 820 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 6 sakrivenih i 733 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 9191vs, AirSremac, aleksmajstor, Apok, ArchaBasha, Arhiv, as2025, awathorn, Baždaranac, blankspace, blatruc82, Bo96, bojan_t, bojank, bojcistv, boromir, Botovac, bozonspeedlab, BtR-45, cifra, cojapop, deLacy, Denaya, Devil city 1989, Dixtrix, dj.ape, DonRumataEstorski, dragoljub11987, dule10savic, dusan.l, dusan2022, dushan, dzada, HrcAk47, istokzapad, jarovitt, Joint Chief, Još malo pa deda, Kajzer Soze, king011, limeni, MarkoD, markolopin, Michellefromrezistance, Mihajlo, Miler88, MILO-VAN, milos.cbr, milos97, Milovan Dinic, Misterrno, Mićko, Moldovan, Motocar, Mrav Obrad, nemkea71, ObelixSRB, OKT, pablojepao, Panter, pein, Piani Jazzer, PO1974, Prometeus, raster12, Remain, S-G, Shinobi, shiro, suton, synergia, tm, tomo2, Tumansky, vathra, Vrač, vrgudinac, zlaya011, Zmajac, Zrcalo