Kako da sklonim ikonicu sa desktopa?

Kako da sklonim ikonicu sa desktopa?

offline
  • nero 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 362
  • Gde živiš: Beograd

Moze li neko da mi pomogne da sklonim ikonu sa desktopa u pitanju je ikona Network Neighborhood, slucajno sam je instalirala sa jednog diska i sad nemogu da je sklonim a mnogo me nervira dali neko zna nacin?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Pronadji sledeca dva reg patha:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer

i

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer

U okviru gornjih putanja pronadji sledeci dword pod nazivom NoNetHood zadaj mu vrednost 0.

Mozda postoji i laksi nacin preko TveakUI-a, ali ovo sto sam ti gore opisao zasigurno radi.



offline
  • Pridružio: 29 Avg 2005
  • Poruke: 720
  • Gde živiš: Beograd

Da li imas u Startu 'Network Neighborhood'? ako da mozes desni klik na njega pa 'Show on Desktop' ( isto tako za my computer i documents....)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1493 korisnika na forumu :: 117 registrovanih, 9 sakrivenih i 1367 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aleph_one, Apok, Avalon015, bambulic, bigbear, bigvlada, BlackTower, bojankrstc, bokicacar, boxbole, Cicumile, Cirkon, cojapop, CrazyDiablo, cvrle312, DaliborVukadinovic, Dannyboy, Dare, Denaya, desmeki, Despot Đurađ, dinamik, Dioniss, Dorijan Grej, Duce, dule10savic, dulleo, Dungorth, Džekson, eagle.rs, galijot, Gall, geo.dule, Georgius, Gheljda, glados, Glavonja049, goran.vvv, GORDI, goxin, Great White, havoc995, Helket, ivan1973, jackreacher011011, Kajzer Soze, Kanader, knutveliki, Kontrausluga, Krin, kunktator, kybonacci, lafa008, larb_11, LjubisaR, lord sir giga, maksi007, Marko Marković, marko308, maxim_von_burdengate, metallac777, Metanoja, micke83, MIKI63, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, Mirage 2000N, mkukoleca, Naj-Turs, Nemanja Opalić, padamacki, paja69, pein, Pekman, Petar25, Piani Jazzer, picknick, PITT, porticco, Posmatrac77OKB, probisic, promajauglavi, rakivan, Ray1973, repac, RiV, S-G, sale755, sap, saputnik plavetnila, shiro, Singidunumac, Sky diver 29, SlaKoj, Smiljkovich, sombrero, stegonosa, suton, tanakadzo, Tas011, Titan, troki1971, tubular, tuf, Tvrtko I, ujke, vathra, Veless, veljkovicdani, vlado_pg, vukajlo71, vuksa72, YU-UKI, Zastava, Zrcalo, |_MeD_|