LG exsterni DVD uređaj

LG exsterni DVD uređaj

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 63

Dobio sam externi super Multi DVD Rewriter tipe GSA-5169 D i nešto me muči: neznam da li može "pržiti" CD-ove. Naime, s njega (kad uložim CD) kopiram ali kad hoću nešto s PC-a kopirati na njega ne ide?? Zašto?? Trebali nešto podesiti ili......???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dark 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 03 Dec 2003
  • Poruke: 677
  • Gde živiš: Beograd

Aha, treba eventualno instalirati drajvere i instalirati program za rezanje diskova (npr. Nero)



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1260 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 7 sakrivenih i 1166 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aca018, b_z_b, Badja, bato_banjaluka, bestguarder, Bosnjo, bufanje, cemix, Cicumile, cikadeda, Cirkon, Czrweni, dejankm, Denaya, Dimitrise93, dinamik, djile1, Djokislav, dmrdc, Dorcolac, dragoljub11987, DragoslavS, dusan.l, Dusko_Dugousko, Faki-Valjevo, Flanker-G, Georgius, goran.vvv, Great White, gregorxix, Hans Gajger, HrcAk47, hyla, igorkozar83, istina, Ivoo, Jester, Jomini, K2, kalens021, kikisp, Kriglord, Lance Guest, leopard83, leptirleptir, luka35, lukac, M74AB3, medaTT, mercedesamg, mgolub, Mickey12345, Miki281, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, MiloradKomadic, mix1, ostoja, Otto Grunf, Petarvu, ping15, PlayerOne, PoolbegD02, repac, Samo gledam, Sarmat, sasics, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, Srky Boy, stegonosa, Tafocus, Tas011, Tumansky, Tvrtko I, vlada035, Vlada1389, wolf431, Woya, Wrangler, zivojin32, ZlatniRez, zlaya011, zombicar153, zule2, Žrnov