|
Poslao: 14 Jun 2009 19:34
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Napisano: 14 Jun 2009 19:24
Instalirao sam xp i opet drajvere ne mogu da instaliram. Ajde pogledajte molim vas hitno je moram vistu da brisem puna virusa. 690.
Dopuna: 14 Jun 2009 19:34
Evo skinuo sam za VGA compatible ali nikako iz Computer Managment ne mogu da instaliram . Pokusavam znaci postoji dll ali nikako nece. Ako neko moze preko Team Wiever da mi instalira?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Jun 2009 20:34
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Ma nije HDD, vec se ovo pojavilo jos prosli put kada sam instalirao xp. I nisam resio pa sam odustao, a sada mislim da treba da skinem Nvidia VGA nesto. Probam pa javim.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Jun 2009 20:53
|
offline
- pixxel

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jun 2005
- Poruke: 9091
- Gde živiš: Tu i tamo...
|
Treba da skines nvidia drajvere za tvoju karticu i za tvoj operativni sistem. ne mozes jednostavno da turis bilo koje drajvere...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Jun 2009 21:09
|
offline
- akuci

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Maj 2008
- Poruke: 2758
- Gde živiš: Novi Sad
|
Napisano: 14 Jun 2009 21:07
Reci ti koja je grafa u tom laptopu jer po grešci ja mislim da su to neki nekompatibilni drajveri koji ne podržavaju tvoju grafu.
Dopuna: 14 Jun 2009 21:09
Evo sad sam pogledao imaju posebni drajveri za laptop...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovi podržavaju seriju 8 pa nadalje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Jun 2009 00:17
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Super Hvala care. Sad cu da skinem pa da instaliram. U pitanju je 9300m gs
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Jun 2009 06:32
|
offline
- akuci

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Maj 2008
- Poruke: 2758
- Gde živiš: Novi Sad
|
Citat:Nema na čemu, zato smo tu. Wink
Citat:Boze boze Smile Ljudi ja radim sa racunarima
Samo malo pripaziš kod izbora serije i naravno skidaš sa [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] a ne sa nekog "šklj" sajta kao što si ti verovatno... Ako bude problema ti javi.
|
|
|
|
|
|