Pitanje!

Pitanje!

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

Posto nemam puno iskustva sa laptopovima,hteo bih da pitam ,posto ne znam,da li se koristi isti instalacioni disk za instaliranje windowsa i na laptopu,kao na obicnom racunaru,mozda je glupo pitanje,ali zaista ne znam?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Disk je isti.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 860 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, AirSremac, aleksmajstor, Apok, ArchaBasha, Arhiv, awathorn, Baždaranac, blatruc82, Bo96, bojan_t, bojank, bojcistv, boromir, Botovac, bozonspeedlab, BtR-45, cojapop, Dare, deLacy, Denaya, Devil city 1989, Dixtrix, dj.ape, DonRumataEstorski, dragoljub11987, dule10savic, dusan.l, dusan2022, dushan, dzada, HrcAk47, istokzapad, jarovitt, Joint Chief, Još malo pa deda, Kajzer Soze, king011, limeni, lord sir giga, MarkoD, markolopin, Michellefromrezistance, Mihajlo, Miler88, MILO-VAN, milos.cbr, milos97, Milovan Dinic, Misterrno, Mićko, mocnijogurt, Moldovan, Motocar, Mrav Obrad, niksa517, ObelixSRB, OKT, Panter, pein, Piani Jazzer, PO1974, Prometeus, raster12, Remain, S-G, Shinobi, shiro, suton, synergia, tm, tomo2, Tumansky, Vanderx, vathra, veljko82, Vrač, Zmajac, Zrcalo, 79693