Senka na desktop ikonicama

Senka na desktop ikonicama

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2008
  • Poruke: 73

Pojavile su se pre par dana senke na desktop ikonama (poplavele su) i ne mogu da ih rasencim nikako.Pokusavo sam sve najpoznatije metode (lock desktop icons,system-preformance-use drop shadows.... ).Jel zna jos neko razlog ove pojave?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 2167

daj neki screen...bice razumljivije...



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 442
  • Gde živiš: Torak City

e ovako ides desni klik propereties pa desktop




pa web i sve obrises tamo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 861 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 3 sakrivenih i 784 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Apok, Asparagus, Asteker, awathorn, Banovo Brdo, bato_banjaluka, Betta, Bombona, borya90, Boskovic, Botovac, bpvl, brundo65, Bubimir, carinko, Chainsaw, Coabelgrade, Colt D, cvrle312, Dannyboy, DavidA, dekiz, djonsule, Dragon Order, Drugsparrow, dule10savic, Glavonja049, gost321, Gradjanin, Helket, Ivan972, jodzula, Joint Chief, Jomini, kljift, kolateralnasteta, koom0001, kybonacci, Lance Guest, Lazur_01, Lucky 6, m94j, Macalone, Mercury, Milan A. Nikolic, milbos, milimoj, milos.cbr, miodrag, Mis uz pusku, narandzasti, nenomir, Polifon, Prometeus, Pururin, redstar011, redstar72, rikirubio, rokokoko, shiro, Snorks, Spila 0405, Steeeefan, theNedjeljko, Topaz9, Tvrtko I, Velizar Laro, vidra boy, VJ, Vlajman1957, vranjanac29, zlaya011, zombicar153