Sta je malware i AMP, cemu to sluzi?

Sta je malware i AMP, cemu to sluzi?

offline
  • rakac5 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 06 Okt 2008
  • Poruke: 13

Sta je malware i AMP, cemu to sluzi?
Pitam jer i meni se jako sporo dize sistem?

Ono kad pise Windows i dole oni plavi kvadratici idu na desno tu mi zastaje jedno desetak puta i treba oko 2 minuta da se skloni...

Interesantno je sto sam dizao sistem zbog toga i 5 paljenja su bila ok a posle je opet sporije i sporije... Kad se stabilizuje sistem za jedno 5 min radi sve ok... Mogu igrice, malo sporije otvara my computer i druge foldere...

Config: Intel Celeron 2.53GHz [mozda on zeza jer celeron ima manji cash mem, ali pre je bio ok],
768 MB DDR400
Gigabyte ATI RADEON 9600 PRO 256 MB AGP 8x
ASUS P4U800-X ploca
160 GB MAXTOR [nesto sam ga nosio kod ortaka pa moguce da je ostecen]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

rakac5 ::Sta je malware i AMP, cemu to sluzi?


Malwer je:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


AIMP je:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • rakac5 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 06 Okt 2008
  • Poruke: 13

Malware sam skinuo i sad trenutno skenira komp, za sada je nasao 5

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Kojim programom skeniras Windows?

offline
  • rakac5 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 06 Okt 2008
  • Poruke: 13

Zavrsio je i naso 13 nekih trojanaca, wormsa i agenata
Inficirani procesi u memoriji: 1
Inficirani moduli u memoriji: 0
Inficirani kljuèevi u registru: 1
Inficirane vrednosti u registru: 2
Inficirani podaci u registru: 0
Inficirane fascikle: 2
Inficirane datoteke: 7

Dali to valja tako?
Gde lezi zec?

Dopuna: 07 Okt 2008 17:59

Malwarebytes' Anti-Malware 1.28

offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Hm... Vidim da si imao[a mozda jos imas aktivan malware;
Otvori taj program i klikni na logs tab i dvoklik na poslednji log;
Otvorice ti se notepad a ti sadrzaj istog prikaci ove preko opcije prikaci fajl; cisto da se vidi sta si imao i dal je za ambulantu

Ako se problemi nastave:

Procitaj ovo :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Otvori temu ovde:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

I zasto stalno uleces tek tako u tudje teme???

offline
  • Pridružio: 25 Nov 2007
  • Poruke: 296

Zar se ova tema ne bi trebala prebacit u Ambulantu

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ova tema treba da stoji ovde gde jeste, a korisnik ce lako otvoriti temu u ambulanti po diarno-vim uputama.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1782 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 7 sakrivenih i 1718 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, AirSremac, AleksSE, Apok, bestguarder, bobor, bokicacar, Cigi, cojapop, cuvarkuca, Dado78, Djota1, draganca, dusanobr, DziadekDzidek, Džekson, eagle.rs, esx66, GH69, Glavonja049, Gogi do, GT, HrcAk47, jalos, Jeremiah, Jester, jodzula, leopard83, ljuba.b, MaksicZoran, mačković, milanpb, milanstankovic087, mile.ilic75, Milenko_M, milos97, mishkooo, Mićko, N.e.m.a.nj.a., neko_drugi, ozzy, Paklenica, PlayerOne, pobeda, precan, proka89, raptorsi, Robin, rodoljub, S2M, septembar, Sinduk, Sićko, StalniPromatrač, Vanderx, ZetaMan, 79693