Windows is not genuine (x64) ver.7601

Windows is not genuine (x64) ver.7601

offline
  • d4nepo  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 31 Avg 2012
  • Poruke: 19

Pozdrav,

Dakle , skinuo sam Windows 7 - Ultimate x64 koji je automatski aktiviran nakon instalacije.
Problem je u tome cim sam instalirao par Updates poceo je black screen i na dnu u desnoj strani mi pise "Windows is not genuine" , cim sam to video odmah sam skinuo par aktivatora , cak sam i upotrebio RemoveWat koji mi je pomogao neki dobar dan ... opet mi sada iskazuje tekst "This copy of Windows is not genuine" , frka je u tome sto mi sada ni RemoveWat ne pomaze ... pa eto da pitam ima neko resenje kako da se spasim ovoga ... Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Da li je operativni sistem 100% legalan?

Šta je genuine:
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kako znati da je operativni sistem genuine (originalan):
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pošto vidim da koristiš aktivatore, a i sumnjivo mi je ovo da se odmah aktivirao nakon instalacije, ovo dosta upućuje da imaš piratsku verziju što je zabranjeno Pravilnikom.



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ne pomazemo oko piratizovanog softvera ( "skinut" Windows 7 - Ultimate x64 sa automatskim aktivatorom).
WGA upozorenje se oklanja na sledeci nacin: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

15 Jul 2013 19:12 m4rk0 Zaključavanje topica Razlog: Piraterija je zabranjena na ovom forumu  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 908 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 2 sakrivenih i 892 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: DDragoje, Dinarid, dragoljub11987, Dzuki, Ice, Ikica977, Kukuvaja, milanstankovic087, Petar888, sekretar, tooljan, vidra boy, wolverined4, Žukov