administrator accounts

administrator accounts

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2007
  • Poruke: 38

Imam problem kod xp-a,kako da izbrišem jednog od dva administrator accounts?
Jedan je zaključan a drugi administrator sam ja.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Kako to mislis "zakljucan" ?



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2007
  • Poruke: 38

Pa mogu da mu menjam samo ime i promenim sifru.

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Jesi li siguran da ti nisi limitran korisnik, ili da taj drugi administratorski nalog nije Windows-ov?

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

@ Aj daj SS User Accounts-a !

Mozda si mislio na Guest i Administrator nalog?!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1932 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 11 sakrivenih i 1839 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 8u47, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Asteker, Bane san, Black Luster Soldier, bojank, boromir, Bubimir, Chainsaw, CHARLIE JA., Cicumile, Comyymoc, DaliborVukadinovic, debeli, Despot1, Djota1, Dugme1984, dusanobr, Electron, ElGenius, Glavonja049, goran.vvv, goxin, Grebostrek, igorkozar83, Ilija84, IQ116, jarovitt, JimmyNapoli, JOntra, Još malo pa deda, Kruger, kunktator, kybonacci, ljubo70, lord sir giga, louderik, macak44, mat, mercedesamg, Milometer, Milun24, Mldo, mnn2, monomah, MrNo, Nepopravljivi, Nobunaga, operniki, pablojepao, panzerwaffe, Papadubi, PITT, pobeda, Pururin, Ray1973, redstar72, Resnica, RiV, s0ne, sabros, Simonsen23, Sirius, StankoVrankovic, Stanlio, Szigetwar, Tafocus, tamno.nebo, The Boss, Timočka Divizija, tomo2, vaci, vensla, VJ, Vlada1389, vrgudinac, zemljanin, |_MeD_|, Živković, 79693