programi za gledanje TV-a dovode do restarta sistema

1

programi za gledanje TV-a dovode do restarta sistema

offline
  • Pridružio: 28 Okt 2008
  • Poruke: 11

Restartuje mi se windows svaki put kada pokrenem neki program za gledanje tv-a. I to me tako izludjuje. Imam isti program instaliran na lap topu i sve savrseno funkcionise. A na ovom desktop racunaru sam imala ovaj problem i ranije, ali mi se pc restartovao svaki put kad bih pokrenula kameru na msn. E sad se vise i ne secam kako sam to resila, davno je to bilo. A ovaj put sam i reinbstalirala windows i opet ista greska, cim pokrenem program kokmp se gasi.


Sta da radim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Za pocetak daj malo vise detalja o racunaru, koja tv kartica, koji softver i sl. Ovako ne moze niko da ti pomogne.



offline
  • Pridružio: 28 Okt 2008
  • Poruke: 11

Nije u pitanju tv kartica, imam VOX II Analog TV Tuner, a program preko kojeg gledam tv je Acrosoft total media, znaci ja sam ostavim svoju antenu u TV Tuner i gledam tv. Sve to mi na lap top racunaru savrseno radi ali na ovom jednostavno nece, program sam instalirala bez problema, pokrenem ga bez problema i onda kada pocnem da trazim kanale dolazi do restarta.

Reinstalirala sam windows opet ali ne vredi, problem ostaje.

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

suzannaa

Polako i bez panike - biće brže... Wink Pogledaj šta se pita:

Djole ::Za pocetak daj malo vise detalja o racunaru...

offline
  • Pridružio: 28 Okt 2008
  • Poruke: 11

Ok, idemo polako

AMD Athlon 64 3000+
1.81 GHz, 960MB of RAM

NVIDIA GeForce 6100 nForce 405


Windows XP, Service pack 3

Jel treba jos detalja?

offline
  • Milos  Male
  • Super građanin
  • Hardware manager Etliop
  • Pridružio: 22 Jun 2008
  • Poruke: 1116

Service pack 3 oce da pravi probleme ponekad. Vecina ljudi koristi piratsku verziju pa verujem da i ti spadas medju te ljude. E sad moj savet ti je da reinstaliras sve drajvere ali pre toga skines novije.Zatim reinstaliras program. Koji program koristis? Ako ne pomogne i to sa novijim drajverima i programom onda ces morati da instaliras sp2.

offline
  • Pridružio: 28 Okt 2008
  • Poruke: 11

Aj probacu, ali ne razumem zasto mi onda savrseno radi na lap topu, isto service pack 3.

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Kod tebe je najverovatnije problem u drajverima za taj tjuner, probaj da na oficijelnom sajtu nadjes novije drajvere za njega ako ima. Ima slucajeva da recimo racunar ne moze da se ugasi, nego ode u restart pa mora da se gasi na dugme. To je posledica drajvera i problem je resen instalacijom novijih drajvera (pisem iz iskustva). Nije u pitanju bio taj tjuner ali sve jedno.

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Milos91 ::Vecina ljudi koristi piratsku verziju pa verujem da i ti spadas medju te ljude.

Hajde,objasni nam sada kakve to ima veze sa doticnim problemom?!

Milos91 ::Ako ne pomogne i to sa novijim drajverima i programom onda ces morati da instaliras sp2.

Na osnovu cega tvrdis da je SP3 uzrok problema?!

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Probaj sa ovim drajverom [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2599 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 13 sakrivenih i 2495 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, Apok, Bbbggg1979, blejač, blues100, Bojan198527, bojan_t, borya90, BrcakRS, Bubimir, bufanje, celt, cenejac111, Chainsaw, CHARLIE JA., Cirkon, cvrle312, Czrweni, d.arsenal321, dekir, Denaya, Devil city 1989, dexteroza, doktor097, drimer, DrMrPr, Dzambas, Džekson, ekipo26, EVIDENTICAR, france93, Frunze, Gall, GveX, Ir, IvanMiletic, jeen yuhs, Jeremiah, K a s p e r, K-1A, Kobrim, konstruktor, Marko Marković, Masan, Medojed, Metanoja, MILO-VAN, Milometer, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, nebidrag, nebkv, nelezele, novator, nuki1234, ozzy, Pavel Medved, Piicoki, pristinski korpus, rednap, redstar011, repac, rovac, royst33, ruma, sabros, sap, Sava89, sekretar, shone34, SirOliver, Soslan, spalev, Srki98, starlights, Stoilkovic, suton, t.e.m.p.l.a.r., Tamna_strana_Meseca, tomigun, Velički, VJ, vladom6, Vukasin1981, Zdilar, zemljanin, zexon, zgoljo, zokizemun, Zukov, zziko