ukljucivanje korisnickih naloga... windows xp.

ukljucivanje korisnickih naloga... windows xp.

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2008
  • Poruke: 1560
  • Gde živiš: Sremski Mihaljevci

iskljucio sam sve naloge... kada se windows startuje, i kada treba da se odaberu korisnicki nalozi, nema ni jednog... kako da ih ponovo ukljucim? hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Pogledaj ove 2 teme Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

To su samo 2 od 100 tih temi, samo da si malo potrazio na "Search" nasao bi Wink



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2832 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 9 sakrivenih i 2751 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., alternator, bobomicek, bojcistv, boromir, Bosnjo, bukefal, bunker, BWG, carinko, Chainsaw, Cirkon, d.arsenal321, Dixtrix, Djokislav, DonRumataEstorski, doom83, Džekson, ekipo26, g_g, Great White, Halabit, Helket, ibssa, iceburn, ILGromovnik, joca83, Kajzer Soze, komenski, kybonacci, ladro, Lester Freamon, Lieutenant, mainstream, mercedesamg, Metanoja, mikrimaus, Milan A. Nikolic, mile33, Miler88, Milometer, MiloradKomadic, Miškić, Moldovan, nenomir, nuke92, Otto Grunf, ozzy, Panter, Papadubi, Permaldar, proljece, repac, Semprini, Sharpshooter, Sirius, Smiljkovich, stefan95, ujke, VanZan, vjetar, vladaa012, VNVK, vojnik švejk, vrgudinac, W123, Wehicle, wulfy, XBMC, zemljanin, Zorge