|
Poslao: 16 Okt 2005 20:08
|
offline
- atina_ns
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 16 Okt 2005
- Poruke: 4
|
Imam problem, dok radim bilo sta po kompjuteru, ukljuci mi se biranje broja za konekciju i sam se konektuje, ne pojavi se onaj prozor gde gde kliknes kad hoces da se konektujes..Jednom mi je tako pojeo 30 min internet vremena, jer sam ostavila ukljucen kompjuter
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2005 20:48
|
offline
- goust

- Elitni građanin
- Pridružio: 09 Apr 2005
- Poruke: 1799
|
I pozuri sa ciscenjem, da te racun za telefon ne sahrani!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2005 20:53
|
offline
- nulti.korisnik
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2005
- Poruke: 4505
- Gde živiš: planeta Zemlja
|
mozes da koristis i a squared koji pomaze (trazi dialere pri skeniranju na zahtev (kad ti to pozelis))...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2005 21:03
|
offline
- Vladimir

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 10 Feb 2005
- Poruke: 3549
|
A ako cesto ostavllas komp upaljeni i protiv dailera T-Com-Antidailer(to ti je program,hrvatska telefonija,koji sprecava pozivanje brojeva koje nisi ti dopustio).
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2005 21:10
|
offline
- nulti.korisnik
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2005
- Poruke: 4505
- Gde živiš: planeta Zemlja
|
btw evo linka za T-Com antidialer:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2005 22:00
|
offline
- ZoNi

- Free Your Mind!
- Pridružio: 26 Feb 2005
- Poruke: 5757
- Gde živiš: Singidunum
|
hm... da li poziva broj tvog provajdera? ako DA, onda mozda neki od tvojih programa koji rade u pozadini, pokusava (i uspeva) da se konektuje! dakle, ne mora da bude dialer...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Okt 2005 08:43
|
offline
- atina_ns
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 16 Okt 2005
- Poruke: 4
|
Poziva mog provajdera, ali ne znam kako da otkrijem koji program pokusava da me konektuje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Okt 2005 09:10
|
offline
- goust

- Elitni građanin
- Pridružio: 09 Apr 2005
- Poruke: 1799
|
Da li ovo mozda ima veze sa startup-om? Sta misle strucnjaci?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Okt 2005 16:47
|
offline
- Pridružio: 24 Avg 2005
- Poruke: 74
- Gde živiš: Novi Sad
|
Control Panel---Network and internet connections----Internet options---connections---never dial a connection
|
|
|
|
|
|