Razlika izmedju KAV 3 i novijih?

Razlika izmedju KAV 3 i novijih?

offline
  • pedja 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Feb 2005
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

Koristim Kaspersky (AVP) verzija 3.5.133.0, redovno ga updejtujem pa me interesuje koja je razlika izmedju njega i novijih verzija kasperskog, prvenstveno u smislu zastite ali i ostale razlike?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Mar 2005
  • Poruke: 150

Uvek treba koristiti najnovije verzije AV programa.



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Offtopic
@pedja pobogu jesi imao neki stariji browser da upotrebis za surfovanje ? Bebee Dol
Citat:Browser: Netscape 6.2 (built 19.10.2001)

I baci taj KAV 3 instaliraj KAV 5, posto je razlika ogromna i u brzini i u kvalitetu...

offline
  • pedja 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Feb 2005
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

Dobro, kako mogu da dodjem do najnovije verzije KAVa? Da li mora da se kupi kod distributera ili moze da se skine sa neta , odnosno da li cu ako ga skinem sa neta moci da ga uredno updejtujem bez licence keya?

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Uu pedja brate probaj ovo Laughing

AV kav: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Netscape: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Very Happy Wink

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

pa ovako:
za AVP 3.5 ne postoji vise tehnicka podrska. Onda on je slabiji sa otkrivanjem virusa u odnosu na verziju 5 (mada je ta razlika manja od dlake Wink ) .. Onda trebas da znas da KAV 5 poseduje neke novine i poboljsanja u odnosu na AVP 3.5 (znaci mislim da je najveca novina sto moze da dezinfikuje viruse u ZIP arhivama (rar, tgz...)) ... I naravno brzina samog AV-a... Mada prednost AVP-a 3.5 u odnosu na KAV 5.0.xxx je ta sto AVP 3.5 jako malo koci komp (uopste ga ne koci) i da svoj posao obavlja veoma korektno (bolje nego mnogo danasnjih novih verzija AV-ova) ... Ali svejedno ako hoces savetovao bih da probas neku noviju verziju KAV-a Wink... I da stavis neki new NETSCAPE (bar 7.2) jer tako uvecavas svoju bezbednost ...

m.p. AKo neces da menjas AVP 3.5 onda nastavi da ga redovno updatujes ako nista drugo Wink...

offline
  • BMW 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 314

Svaki noviji trojanac ili virus može da ugasi i onesposobi AVP 3.5.
Zaštita mora uvek da bude od najnovije generacije.

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

Koristi noviji,ako nista drugo,bice ti manje opterecujuci za masinu i brzi.a to ipak znaci,kod scan-a pogotovo.

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

KAV 5.0.325 mozes da skines sa Kaspersky sajta ili sa sajta http//:www.singi.rs (distributer za SCG).
Uz instalaciju dobijes 1 mesec free key, a za to vreme uplatis godisnju licencu (koja kod nas izadje oko 2.000 din.) i uzivas u brzini i efikasnosti. Update mozes da radis svakog sata ako te je volja. Redovni update su kratki (za razliku od nekih AV koji znaju da budu i po mekoliko MB!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1265 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 10 sakrivenih i 1164 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, Alexandar-1973, Ares12356, Asteker, bankulen, Bodin86, borya90, brandža84, Bubimir, carinko, cifra, CikaKURE, Colt D, CrveniSolaris, Daba75, darionis, darkojovxp, Darth Wader, Deki Duga Devetka, Denaya, Despot1, doktor097, Duh sa sekirom, dule10savic, dulleo, dushan, DuškoMraz, Dzoni70, ElGenius, esko_hz, Feller, g_g, Gall, Georgius, Hans Gajger, ILGromovnik, Ivan972, ivan_8282, Jeremiah, JOntra, karevski, Kenanjoz, komsija1, Lance Guest, ljuba.b, Mamadu, Mihajlo, MIKI63, Milan 84, mino bosanac, MiroslavD, mnn2, Moldovan, mrav pesadinac, nikola11, nixos, nnovakis, Otto Grunf, pein, Pekman, peradetlić, Piani Jazzer, procesor, Puch300GD, Pururin, samo_srpski, sap, Schmidt, Sirius, stegonosa, stokssone, styg, Tamo neko, tecataki, Underwood, vaci, vathra, Velizar, veljkovicdani, VJ, vlvl, VPV, W123, wolverined4, wulfy, XBMC, zeka013, Zjmc, zlaya011, Đurđevdan, 79693