|
Poslao: 12 Apr 2009 02:34
|
offline
- Pridružio: 01 Jul 2005
- Poruke: 181
|
Dobar dan svim forumasima. Da li neko od vas koristi Symantec AV, a da pritom ima iskustva i sa drugim AV programima? Koristim KAV vec godinama(i zadovoljan sam),a sa Norton-om sam imao losa iskustva(bolja AV zastita mi je bio Winamp nego Norton:)) pre par godina. A Symantec sam primetio na jednoj Lan mrezi, i malo me je zainteresovao. So anyway, ima li ko realna iskustva sa ovim AV?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2009 11:00
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
Symantec je pre vise godina kupio Nortona.
Sada imaju dve linije AV proizvoda, Symantec linija za mrezna okruzenja, a Norton za kucne kompove.
Koja te tacno od ta dva interesuju?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2009 13:37
|
offline
- rapha

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 9113
- Gde živiš: Beograd
|
PROGRAMER ::najbolji je kis2009
Čoveče, tema je Symantec i Norton. Dakle, priča se o tome. Kakve veze ima KIS sa tim?
Ako imaš nešto na tu temu ti napiši, ako ne nemoj pisati samo da bi nešto pisao.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2009 13:46
|
offline
- PROGRAMER

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 12 Apr 2009
- Poruke: 23
- Gde živiš: BEOGRAD
|
pisem zato sto je maliradojca prvo koristio kav
Dopuna: 12 Apr 2009 13:46
ja naravno imam iskustva sa kavom pa sam zato to napiso
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2009 13:50
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
A da se ti malo drzis teme? Covek je lepo pitao o Symantec/Nortonu jer o njemu zeli da zna kakav je.
I ko kaze da je KAV/KIS najbolji?
Jesi li ti strucan da to procenis?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2009 13:52
|
offline
- PROGRAMER

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 12 Apr 2009
- Poruke: 23
- Gde živiš: BEOGRAD
|
to ne kazem ja vec i moji prijatelji jer je stvarno dobar a uostalom koji ti antivirus koristis
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2009 13:56
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
Ja ne koristim ni jedan AV.
Drugo, ti si rodjen jedno 10 godina nakon sto sam ja dobio svoj prvi komp, i verujem da znam malo vise od tebe i od tog tvog drugara zajedno.
Izvini, ali mislis li da na ovom forumu svi imamo 13-15 godina, pa da verujemo na rec kada neko onako pausalno odvali da je ovo ili ono bolje?
Ja sam svojih zadnjih 4 godina zivota posvetio virusima i anti-virusima, i time se jos uvek bavim svaki dan, i valjda znam o cemu pricam.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2009 14:12
|
offline
- Pridružio: 25 Mar 2005
- Poruke: 314
|
Nedavno sam stavio Symantec Endpoint Protection 11.0 tek da probam jer sam video na nekim testovima
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
da je u samom vrhu.
Posle F-secure client sec. našao mi je 6 trojanaca. Bio sam vredan pa sam proverio na drugim računarima i rezultat je: na dva posle KIS-a po 5 crva, na još jednom posle F-secure 7, a na jednom posle NOD-a čak 278 zaraženih fajlova.
NOD me nije iznenadio, on je dokazani šupak, ali KIS jeste.
|
|
|
|
|
|