|
Poslao: 07 Jan 2005 22:25
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
Uputstvo se nalazi ovde!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 09 Jan 2005 03:38
|
offline
- Pridružio: 20 Okt 2003
- Poruke: 135
- Gde živiš: leskovac
|
prava stvar, naravno za win korisnike!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jan 2005 18:35
|
offline
- Pridružio: 16 Jan 2005
- Poruke: 358
- Gde živiš: Naissus
|
Kazi mi gde da skinem AtGuard najnoviju verziju. Ja koristim ZoneAlarm ali nesto nisam zadovoljan pa bih probao i nesto drugo...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jan 2005 19:10
|
offline
- Pridružio: 28 Sep 2003
- Poruke: 1081
- Gde živiš: Where to one has lived before
|
@ivantes
Update-uj ZAP i bices srecniji. Firma koja je pravila AtGuard prodala ga je Nortonu tako da AtGuard kao AtGuard vise ne postoji. On se sada zove Norton Internet Security.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jan 2005 19:14
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Download: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Update: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Prvo instaliras ovu osnovnu verziju, na kraju instalacije NE resetujes windows, vec instaliras i ovaj update, i onda moze restart...
Radi i pod XP... sa SP1
Za SP2 nisam probao...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jan 2005 21:08
|
offline
- Max

- Super građanin
- Marko Milic
- MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
- Pridružio: 02 Nov 2003
- Poruke: 1363
- Gde živiš: Beograd - Jagodina
|
A karakteristike u odnosu na Zone Alarm su ....?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jan 2005 21:13
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
ma...
atguard je zastareo...
recimo, mozes ladno da ga zaobidjes, ako si recimo dozvolio da IEXPLORE.EXE ide na net, onda bilo koji program, sa tim imenom, moze da ide na net... i tako zaobidje firewall...
probajte outpost firewall...
hvale ga...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jan 2005 21:37
|
offline
- Max

- Super građanin
- Marko Milic
- MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
- Pridružio: 02 Nov 2003
- Poruke: 1363
- Gde živiš: Beograd - Jagodina
|
Znaci Zone...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Apr 2005 18:32
|
offline
- Pridružio: 08 Feb 2005
- Poruke: 95
- Gde živiš: Beograd
|
Za one koji su koristili atguard preporucujem da probaju kerio winroute firewall 6.
moze da se skine sa [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|