Čitač Memorijske Kartice

2

Čitač Memorijske Kartice

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 297
  • Gde živiš: Vranje

Hvala na brzom odgovoru.Probao sam i to ali se uporno posle 20-20 sekundi odniotkud stvarao taj crtež kocke.
Rešio sam problem tako što sam u windows napravio novi folder myCursor i tu prebacio sve oblike strelice.
A stari folder pod nazivom cursor obrisao sam.
Za sada nemem problema.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Jan 2012
  • Poruke: 2

Imam neki drugi problem vezano za čitač memorijskih kartica, da ne bih bezveze opisivala problem, slikovito ću ga prikazati:








takodje kad kliknem na ovaj file: BitLocker status: Not encyptable



offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Na drugoj slici se vidi da citac kartice nije uspeo da prepozna koja je kartica u pitanju tj. koja je velicina. Da li si siguran da je kartica ispravna? Jel radi u nekom drugom uredjaju?

offline
  • Pridružio: 08 Jan 2012
  • Poruke: 2

Kartica normalno radi, ubacivala sam karticu koja mi je u digitalnom, i iz telefona, isti problem, a kartice inace rade odlicno.

offline
  • Pridružio: 18 Maj 2012
  • Poruke: 1

Moze li pomoc?;D Imam merijsku karticu MCRO SC 2GB.U mobitelu radi,ali kada je ubacim u citac kartice
jednostavno je ne prepoznaje vec pise "Please insert disk into drive E:."
Ako moze brzo jer je veoma hitno Very Happy

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Verovatno je problem do citaca kartica.

offline
  • Pridružio: 08 Okt 2012
  • Poruke: 2

ja imam jedan problem sa karticom. nemogu da je formatiram,a ni da bilo sta stavim ili obrisem sa nje... kada pokusam da je formatiram izbaci mi: the disk is write protecrted....
neznam zasto, a pre dve nedelje je lepo radila ubacio sam neke pesme na njoj... kako moze da se ukloni ta zastita... ja je nisam stavljao.. unapred hvala.

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ima li kartica neki vid mehaničke zaštite od upisivanja? Neka polugica, prekidač, koji sprečavaju upisivanje na karticu?

offline
  • _zoni_  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2012
  • Poruke: 506
  • Gde živiš: BGD

Uzgred, memorijske kartice bi bilo dobro formatirati specijalizovanim (besplatnim) programom za tu namenu: SD Formatter

offline
  • Pridružio: 08 Okt 2012
  • Poruke: 2

prijatelji hvala vam puno... neko mi je cackao na kartici pa ja nisam video... stvarno je bilo dugme zakljucano,hvala Slobo... a ujedno sam i formatirao sa ovim programcicem sto mi je Zoni pokazao... hvala Zoni....:-)
i jos jedno pitanjce... dali moze i USB FLASH DRIVE da se formatira preko ovog programa??? :-D

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1368 korisnika na forumu :: 127 registrovanih, 16 sakrivenih i 1225 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 8u47, AirSremac, annon, Arsenije, bankulen, Ben Roj, bestguarder, bobo85, Borski1977, Bozjidar87, brandža84, Bubimir, bunker, C-Gun, carinko, cenejac111, Coabelgrade, comi_pfc, Comyymoc, crnogorac, DaliborVukadinovic, Denaya, Despot1, dj.ape, dolinalima, Dorcolac, draganca, Dukelander, dule10savic, Duschi, Electron, esko_hz, Feller, Flanker-G, Frunze, Georgius, Giskard, GORDI, Goxy1, Hans Gajger, helen1, Helket, Ivan Campo, Ivica1102, jalos, Jomini, Jozo74, kenny74, kinderpingvin, komenski, Kredit, kreker, larb_11, lcc, Lucije Kvint, Lucky 6, luka35, Macalone, Man1ac021, Marko Marković, Martin543, medaTT, MegaVLAdaR, MGBRBG, mgolub, Miki01, milanpb, Miler88, milimoj, Milun24, miodrag, miso2709, mladen.zovko, Moldovan, moldway, Morava71, N.e.m.a.nj.a., nenomir, neutrino, nikolabb, nikolapetkovic, nuke92, OldKresoje, Papadubi, Parker, pein, Piani Jazzer, Pilence, Posmatrac77OKB, procesor, promajauglavi, Ray1973, Redred, repac, Romibrat, S-G, Sale0501, Samo gledam, sap, shadower78, Shinobi, sifogiannis, skok, Stefan M, stegonosa, Stoorb, Tafocus, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Titan, tomo2, Tvrtko I, Ulzana, veljko82, VJ, vobo, Voice1, zajcev1, ziggga, zixo, ZlatniRez, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, Žrnov, šumar bk2