ciscenje registra

ciscenje registra

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Pozdrav,zanima me kako mogu da ocistim registar od svih ostataka koji su ostali nakon deinstaliranja programa



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Recimo CCleaner-om.



offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Aha okk,ja sam mislio da ima neki poseban program samo za to. Smile

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Ciscenjem registry baze mozes stvoriti vise stete nego koristi. Ako nisi naisao na ovu diskusiju, baci pogled

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Takodje mozes pogledati i ove linkove, koji su napisali neki od najpoznatijih poznavaoca windowsa danasnjice...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1140 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 5 sakrivenih i 1100 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, bbogdan, bojanstros9, bojcistv, Bosnjo, BUDDAR70, celt, Chainsaw, Citalac, Clouseau, cojapop, cuvarkuca, dejan1972, eagle.rs, Electron, fensi88, indja, JOntra, Jose, Lance Guest, Lucije Kvint, mackenzie, Mićko, novator, proka89, Pururin, radza1, RecA, Simonsen23, tajvankanasta, Tila Painen, troki1971, Veless, x011, Zorge