Animacija "trepće"

Animacija "trepće"

offline
  • Pridružio: 08 Jul 2005
  • Poruke: 724
  • Gde živiš: Novi Sad

Napravio sam animaciju (koja je inače skin za Beatnik clock) u Fireworks-u. Lepo ide kad stavim preview i u fireworks-u i u drugim programima, ali kao skin jedan od frame-ova se ne izbacuje, već kompletno nestane slika. Proverio sam frame-ove, svi su tu, sve ok. Izbrisem taj frame, neki drugi pokazuje isti problem... Nameštanja Fireworksu sam pokušavao da menjam, nema uspeha, jedino kada namestim da skin nebude transparentan, već da ima neku boju kao pozadinu - u tom slučaju radi super. Animacija je "animated GIF", "Adaptive"...

Šta bi moglo da bude problem i kako ga rešiti?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Sep 2005
  • Poruke: 333
  • Gde živiš: Dva prsta od nigde

otvori taj GIF u ImageReady-ju
i proveri ima li praznih frejmova



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2195 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 7 sakrivenih i 2133 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, airliners, amaterSRB, Apok, b_z_b, BB, bbogdan, berste23, bobo85, Bojan198527, bokicacar, ccoogg123, celt, CHARLIE JA., cojapop, Drugsparrow, Džekson, Electron, esx66, gagidjuric, igorkozar83, Ilija Cvorovic, Ilija84, indja, Jeremiah, JimmyNapoli, JOntra, Komentator, Kruger, Lep1na, Lucije Kvint, Marko1238, marko308, miki69, milenko crazy north, Mzee, nelezele, Parker, rednap, samojednoimeznam, Sarmat, SirOliver, Solunac na steroidima, Srky Boy, suton, tomigun, Vanderx, VanZan, VJ, Vlada78, VNVK, zlaya011, zokilivac, 1107, 79693