Automatsko pokretanje instalacije

Automatsko pokretanje instalacije

offline
  • Dusan Kostic
  • @kosticdk
  • Pridružio: 24 Avg 2011
  • Poruke: 300
  • Gde živiš: Beograd

Kad god se konektujem na internet, nezavisno od mreze (wifi, 3g), izadje mi ponuda da instaliram app "thefunnytime". E, ja sam malo trazio po root explorer-u i nasao na lokaciji /sdcard/Joy da postoje neki folder i u jednom od foldera stoji aplikacija thefunnytime.apk, ja obrisem ceo taj folder Joy ali on se opet pojavi i napravi sve foldere ponovo, kad ukljucim internet opet se stvori aplikacija thefunnytime.apk i opet se vracam na isti problem. Resenje?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 900 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 14 sakrivenih i 800 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 6footboy, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, Andrija357, awathorn, Belac91, BlackTower, Bodin86, boj.an, bojanM84, bojcistv, bolenbgd, brandža84, BWG, C-Gun, cavatina, cole77, Comyymoc, Dare, darionis, Deki Duga Devetka, Duh sa sekirom, Dzambas, Dzigy, Electron, geo.dule, Giskard, goran.vvv, gregorxix, Hitri, HogarStrashni, ILGromovnik, Ilija84, Imperator_Aleksandr_lll, Istman, ivanR164, ivran064, jarovitt, Jeremiah, jimi_agf, Jonbonjovi, Kajzer Soze, kuntakinte, Kurgan, ladro, Lance Guest, Linda, lord sir giga, LostInSpaceandTime, lucianovercetti, MagicniHerpes, MaRtInsrbija1993, Medojed, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, milos97, Mitch22, Mrav Obrad, nixos, Ns1975, Peruta, raster12, repac, samsung, sekretar, Semberija, Sharpshooter, shlauf, Sone0883, steksi, Tila Painen, tomo2, trutcina, Ulzana, Vanderx, VBoss, Veless, Velibor Radoja, vojnik švejk, XBMC, Zastava, zeka013, Zrcalo, 787