|
Ovo je Carbon rom protovao sam sa motorola moto E.Sve radi trenutno nema bagova ako ima javite . Baza je cyanogenmod 11.Rom je veoma brz i stabilan dosta drži baterija .jedino prilikom prvog pokretanja sačekati jedno 2-3 minuta da se stabilizuje.
1.Potrebno imati otključan bootloader i instaliran CWM
2.Iskopirati rom na sd katžrticu ući u CWM uraditi wipe data/factory reset wipe cashe partition
3.instalirati rom posle toga instalriati gapps [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
4.Update super su [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
5.Reboot i sačekati jedno 5-6 minuta i to je to
ROM [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|