|
Poslao: 22 Okt 2013 23:01
|
offline
- GSI

- Građanin
- Pridružio: 21 Apr 2013
- Poruke: 39
- Gde živiš: Beograd
|
Pozdrav svima sutra treba da uzmem u vipu Samsung galaxy s3 mini ili Samsung galaxy core
Pa me zanima koji je bolji od ova dva modela i po cemu se razlikuju ?
I sta imate da kazete u vezi s3 mini neke preporuke ?
HITNO,hvala unapred!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2013 23:11
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
S3 Mini ima bolju prednju (chat) kameru, Core ima nesto brzi procesor.
Pogledaj i uporedi:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2013 23:12
|
offline
- iCho

- Elitni građanin
- Pridružio: 03 Maj 2011
- Poruke: 1808
- Gde živiš: Mos Eisley
|
Imao sam priliku da na kratko koristim oba modela (ne istovremeno), ali mi se čini da je S3 mini kvalitetnije završne izrade i nema ni malo laga pri prelasku u meniju/homescreen-u između stranica, dok kod Galaxy Core-a ima primetnog laga.
Ekran je fantastičan na oba uređaja, to mogu da potvrdim.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2013 23:36
|
offline
- GSI

- Građanin
- Pridružio: 21 Apr 2013
- Poruke: 39
- Gde živiš: Beograd
|
Ma uporedjivao sam i gledao na youtubu-i nekako me vise privlaci S3 mini,ako ima neko jos neko da mi da par saveta i predloga molio bi,hvala vama
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2013 08:18
|
offline
- klodovik

- Saradnik foruma Linux
- Pridružio: 02 Sep 2008
- Poruke: 4094
- Gde živiš: Bg
|
Nisam imao prilike da koristim S3 mini, ali Core jesam, isti je kao S2, sem dizajna. Odličan telefon.
Prednost je dve SIM kartice (hibrid režim), pa ako imaš potrebe za tim onda je on bolja kupovina.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2013 11:15
|
offline
- GSI

- Građanin
- Pridružio: 21 Apr 2013
- Poruke: 39
- Gde živiš: Beograd
|
Uzeo sam Samsung galaxy core,Posto kazu da s3 mini vise nema na stanju.Sutra treba da ga preuzmem nadam se do je dobar telefon,hvala svima.
|
|
|
|
|
|