|
Poslao: 29 Nov 2006 00:00
|
offline
- Pridružio: 13 Avg 2005
- Poruke: 164
- Gde živiš: Banja Luka
|
ha vidi ovo!
free standalone DVD player od 336 Kb(zipovan)
jest da je spartanac totalni, ali na mojoj krš mašini jedino sa njim mogu gledati DVD a da mi ne "sjecka"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Nov 2006 01:09
|
offline
- Bane12

- Super građanin
- Pridružio: 11 Sep 2005
- Poruke: 1282
- Gde živiš: Pa gde i do sada
|
@vajar hvala ali sam skinuo Media Player Classic i zaista je dobar,trebalo je mom necaku jer i on ima slab komp
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Nov 2006 13:01
|
offline
- Pridružio: 25 Okt 2006
- Poruke: 276
|
Ma VLC definitivno!!!! Ko kaze da postoji jaci plejer po pitanju pustanja filma (za ostalo ne garantujem) neka se javi pa da se malo svadjamo!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Nov 2006 13:18
|
offline
- ZoNi

- Free Your Mind!
- Pridružio: 26 Feb 2005
- Poruke: 5757
- Gde živiš: Singidunum
|
VLC je ok, ali ja nikako da ga nateram da ima onako fine titlove kao MPC... i uopste, ipak dajem generalno prednost MPCu, a VLC mi je No.2
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Nov 2006 14:34
|
offline
- Pridružio: 25 Okt 2006
- Poruke: 276
|
OK! U pravu si za titlove, ali ne postoji format koji neki plejer moze otvoriti a da VLC ne moze...slazes se?! Samo jos da mu dodaju bolji interfejs...ukupan izgled i rad sa subtitlovima....bio bi zakucan na No.1!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Nov 2006 20:19
|
offline
- pixxel

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jun 2005
- Poruke: 9091
- Gde živiš: Tu i tamo...
|
mali offtopic ali ajd' i ja da se ubacim - samo kad bi vlc imao opcije u fullscreenu e tad bi bio keva, a ovako me malo nervira, za sve moram da izadjem iz fs, a ne uce mi se komande napamet
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Nov 2006 20:51
|
offline
- ZoNi

- Free Your Mind!
- Pridružio: 26 Feb 2005
- Poruke: 5757
- Gde živiš: Singidunum
|
Starday ::ne postoji format koji neki plejer moze otvoriti a da VLC ne moze
ne moze da otvori Real video
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Dec 2006 20:12
|
offline
- Pridružio: 07 Dec 2006
- Poruke: 40
- Gde živiš: ITALY-Udine
|
1-VLC media plajer
2-Media Plajer Clasic
3-BS-Plajer...........
|
|
|
|
|
|