Cyber Patrol exe da li je potreban?

Cyber Patrol exe da li je potreban?

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Moj decko nije mogao da surfuje zbog pomenutog procesa, kada je "disablovan" sve je bilo OK.
Zanima me za sta sluzi Cyber Patrol i da li je potreban kod surfa?
Hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Koliko ti dečko ima godina .. Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Program pomoću koga možeš filtrirati i zabraniti pristup pojedinim sajtovima i sadržaju .. recimo xxx za decu ali i neki sajtovi namenjeni novčanim transakcijama .. itd ..

Ako već koristi taj program neka prošvrlja po opcijama istog .. i pogleda koje je sve filtere program primenio ..

Po meni tvom dečka nije potreban ovaj program .. jedino ako želiš da mu zabraniš pristup xxx sajtovima .. Mr. Green



offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Tlinest godina, a to pitas? Mr. Green

Hvala na odgovoru, ... zanima me jos nesto, da li vi preporucujete koriscenje tog programa?
Da li da ga aktivira opet ?

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

SVITAC ::
Program pomoću koga možeš filtrirati i zabraniti pristup pojedinim sajtovima i sadržaju .. recimo xxx za decu ali i neki sajtovi namenjeni novčanim transakcijama .. itd ..


@Svitac ti je sve rekao. Ako želi da zabrani pristup nekim sajtovima neka ga koristi, ako ne želi onda nema potrebe za programom tog tipa...

pozdrav Wink

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Nisam isla na sajt a i ne znam english. Sad
A decko se ne zanima za internet, barem za sada. Twisted Evil



Zagrljaj Hvala jos jednom!

Dopuna: 25 Nov 2005 21:40

Hahha sad sam shvatila Svicevo pitanje, on se uglavnom koristi za decu... Smile))))))))))))) LOL

Dopuna: 08 Dec 2005 14:47

Zakljucavajte ovu moju brooku. smešak

edit by svitac: nekada treba čitati između redova Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 991 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 11 sakrivenih i 893 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksej, ArchaBasha, bbrasnjo3, bojankrstc, bokicacar, bolenbgd, boromir, Bubimir, cifra, Ciri1994, DaliborVukadinovic, darkkran, deLacy, desmeki, DezurniOperativni, djboj, djuradj, draganca, dule10savic, El-Komadante, Georgius, Giskard, goran.vvv, gorval, hyla, iceburn, Ikica977, IpMan, Jaz, jeen yuhs, JOntra, Kajzer Soze, Kenanjoz, kibihrchak, kingkong1947, konstruktor, Kurgan, laurusri, Lep1na, lord sir giga, Lotus, MarijaC84, Marko00, MaRtInsrbija1993, maxim_von_burdengate, Metanoja, mikrimaus, Milometer, monomah, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nemkea71, nenomir, Nole, Ognjen D., Oscar2, pein, Pero, ping15, pirke96, pisac12, pobeda, Pururin, radza1, Remain, RJ, Sevatar, Smiljkovich, stegonosa, suton, tanakadzo, Tas011, tomigun, tomo2, Ulzana, vaci, Velizar Laro, Vića, VJ, Vlado82, VNVK, vobo, Vrač, Warrior, wolverined4, zgoljo, zokizemun