Indio Codec

Indio Codec

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

Skoro sam formatirao HDD i instalirao Windows XP Profesional (sa service packom 1).
Po pokretanju igre Commandos 2 (koju sam instalirao bez ikakvih gresaka) windows mi prijavljuje da mi je potreban Indio Codec koji mogu skinuti sa sajta (koji vise ne postoji): indio.ligos.com. Pre formatiranja HDD-a sa istim windowsom nisam imao ovakvih problema.

Da li neko zna kako da pomenuti problem resim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 488
  • Gde živiš: Niš

Idi na Google i ukucaj "indio codec"!



offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Evo ti objašnjenje tvog problema i download Indeo Codec-a

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

Bio na Googlu, trazio, dobio isto sto i GoranK (zato sam i napomenuo da imam XP sa SP 1).
Ono sto sam ja primetio, a GoranK nije je to da sa
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ne moze skinuti Indio Codec vec intro i outro za TheSaddleClubGame!

offline
  • Pridružio: 09 Jul 2003
  • Poruke: 862
  • Gde živiš: Vrbas / Vojvodina

Evo ti putanja za INDEO codec:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

fajl je velicine ~2 mb.

pozdrav.............

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Sorry za prethodni link, nisam malo bolje pogledao, evo ti direktan link za download IndeoXPSP1 codec-a.

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

@GoranK
Znam i ja sam se zaleteo prvi put kada sam procitao stranu. Puno hvala za link sada normalno radi.

@hIGHLANDER
Ovaj link vodi ka instalaciji za codec koji je corrupt-ovan. Hvala u svakom slucaju!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3633 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 8 sakrivenih i 3536 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleksandar11332, alke12, Antoni S, bankulen, bojan1234, bojank, Boskovic, Brankojle, C-Gun, Cavendish, cenejac111, CikaKURE, Crazzer, darkkran, debeli, Dejan_vw, deLacy, Desmond, Don, drale12, DrNeoCortex, dukajov, dushan, Dzoni70, Dzuki, esko_hz, Feller, Glavonja049, gregorxix, Hardenberg, hattori, Jager715510, Jeremiah, Jonbonjovi, Kapetan Hadok, kybonacci, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MaschinenPistole, MB120mm, Medojed, Mercury, Metanoja, milanstankovic087, milenko crazy north, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, nenad81, Niki2024, OKT, Oscar2, ozzy, Pale2025, panonski mornar, Papadubi, Pavel Medved, Peruta, PlayerOne, Posmatrac77OKB, raketaš, rakivan, raso76, Regrut Boskica, Remain, Remarqe, rodoljub, samo_srpski, Sevatar, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Sirius, skok, skylab1111, Srki98, sslay, sspp, stegonosa, Tas011, vaso1, vathra, VBoss, VekiJ, Vlada78, Volfero, vuksa72, Wrangler, zule2, 800077