Ne radi MS Word

2

Ne radi MS Word

offline
  • 1998 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Dec 2013
  • Poruke: 19

Napisano: 09 Dec 2013 19:24

Brate nece opet

Dopuna: 09 Dec 2013 19:49

Sta da radim drugo ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Najjednostavnije je da kreiraš novi nalog na svom kompjuteru (prateći ovo uputstvo: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ), pa da sve fajlove i foldere prekopiraš u folder koji si kreirao pod novim imenom.
Zatim se uloguj pod tim novim nalogom i probaj da pokreneš Word.
Ako sve prođe kako treba, preko Control Panela obriši stari korisnički nalog.
Više o tome pročitaj ovde: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • 1998 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Dec 2013
  • Poruke: 19

Brate xvala oce na drugi acaunt,imas li facebook ?

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Nemam Facebook. Very Happy
A i ne treba mi, sve što mi treba je na ovom forumu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1546 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 3 sakrivenih i 1464 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, airliners, ALEXV, Apok, Bbbggg1979, bestguarder, blatruc82, brufen, Buzdovan, C-Gun, Chainsaw, CHARLIE JA., cifra, Colt D, cuvarkuca, darionis, Dejan_vw, Djokislav, Djota1, doktor097, Dolinc, DonRumataEstorski, Dr.Strangelove, drimer, efektiva, Gorilo_1991, goxin, Ikica977, Ivica1102, Ivoo, Jaxupa, Jozo74, K-1A, Krin, Kudun, leopard83, Lošmi, M855, mackenzie, Mae, Mcdado, miki kv, milanpb, Milometer, Milos1987, mirkoro, Moldovan, MrG, neko_drugi, nemkea71, nenomir, Nepopravljivi, Niki2024, Nomica, obsc, OKT, OldKresoje, Orc, ozzy, Parker, pein, Pekman, Piani Jazzer, proka89, repac, sap, sasics, Sevatar, Singidunumac, SlaKoj, Smajser, tomigun, Vlada1389, Vlada76, voja64, xAlex2, YU-UKI, Zavulon, zeka013