Vista sidebar za windows xp

Vista sidebar za windows xp

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2004
  • Poruke: 907
  • Gde živiš: Subotica

Malo tupavo zvuci, ali cuo sam da postoji. Da li neko zna gde se moze skinuti ? Znaci treba mi onaj sidebar koji ima vista, ali za XP.

P.S. Ako sam pogresio forum, izvinjavam se !



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 16 Okt 2004
  • Poruke: 907
  • Gde živiš: Subotica

E hvala, ovaj prvi radi, drugi nesto odbija da radi Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 740 korisnika na forumu :: 26 registrovanih, 4 sakrivenih i 710 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BaneM75, Boris90, cuvarkuca, dekan.m, deLacy, Dimitrise93, farabut, Goran_, jon istvan, kibihrchak, KonstantinR, Malahit, MiljanXD, nelezele, prasinar, radoznao, RD84, Rok A Bit, Sharpshooter, ssekir75, stegonosa, Tila Painen, tomigun, troki1971, uruk, vaci