Winamp štuca

4

Winamp štuca

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

Ja evo obrisao te nove KLite kodeke, stavio stare koje sam koristio dugo pre njih, i više ne štuca... mada postoji mogućnost da ga više niko ne pominje pa je prestao da štuca sam od sebe...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1231 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 6 sakrivenih i 1135 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Aleksandar Tomić, alex71, alke12, Andrija357, AS, bato_banjaluka, bigbear, Bob.Rock, bobo85, Bojcca, bokicacar, Boris.A, boromir, borya90, Bozjidar87, Bubimir, Clouseau, crazydkure, cvrle312, d29, darkojovxp, debeli, Deki Duga Devetka, Dioniss, Djokislav, drimer, dskrlec33, dule10savic, Džekson, gaga23, Georgius, igorkozar83, ILGromovnik, Jeremija98, Jozo74, Kobrim, kolle.the.kid, Koplje, Krin, kybonacci, Lance Guest, leopard83, Marko Marković, Marko43, Medojed, mercedesamg, Milometer, MiroslavD, Ne doznajem se u oružje, nezavisni mislilac, Niki2024, niksa517, nixos, nobutado, Nomica, nuke92, OKT, Orijen, Panter, panzerwaffe, Peruta, Piani Jazzer, pisac12, PlayerOne, Pururin, raptorsi, razumihin, rokokoko, ruma, SamoGledam, singa, Sirius, skvara, Smiljkovich, srđan, stegonosa, styg, Tamo neko, Tvrtko I, vathra, vlad4, Vlado82, Voice1, vranjanac29, vrgudinac, xoxxvelja, Zec, Zoran1959, Zrcalo