Winamp

Winamp

offline
  • Pridružio: 21 Jun 2006
  • Poruke: 189

Kako da podesim da mi winamp bude default player ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

- otvori winamp...
- CTRL+P
- File types: Set selection - Audio only (ili All)
- close



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 917 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 2 sakrivenih i 827 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., AirSremac, Apok, ArmFPGA, b_z_b, Ba4e, Belac91, bojan_t, Cirkon, cvrle312, dejan.7951, Dekanovic, Dimitrise93, Dixtrix, dj.ape, Djokislav, drale12, Duce, dule10savic, Dvojac005, Dzoni70, Džekson, Electron, flavius89, Foxdie, Grebostrek, Helket, howyesno, ihis, ILGromovnik, In_hero, Ir, Jager715510, Jeremiah, JohnDoe, jon istvan, JOntra, Jozo74, Kalem, kapela, Konda, Lep1na, luka35, Makssd85, Mamadu, Marko Marković, Marko1238, menges, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, Milovan Dinic, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, moldway, nerislav2025, Niki2024, niksa517, nobutado, nuke92, OKT, orah, pablojepao, pein, Petarvu, Piani Jazzer, proka89, rakivan, Remarqe, repac, Saša1989, Ulzana, Uros Cuore Sportivo, uruk, Valter071, vathra, Vilhelmus, VJ, Vrač, Weah88, x9, yip314, Zanimljivo, ZlatniRez, Zorge, 79693