Windows Widgets na XP-u?

Windows Widgets na XP-u?

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2008
  • Poruke: 2134

Dali se Windows Widgets mogu nekako pokrenuti na XP-u ili su oni samo za vistu?
Ima dosta tih side-barova koji dolaze sa svojim Widgets, ali ja bi zeleo da ubacim neke druge sa [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] kako to da izvedem? skojim side-barom?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Koliko vidim, ovo su gadgeti za Google Desktop, tako da jesu dostupni i na Windowsu XP. Skini Google Desktop odavde:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 05 Feb 2008
  • Poruke: 2134

Primetio sam da ih ima za Google..Operu....itd..
Sobzirom da me nezanimaju te fensi gluposti, a i dalje sam na XP-u ja sam mislio da se oni mogu dodavati samo na Vistu, al kao sto rekoh vidim da je i google napravio side bar...pa cu onda to da poturim mom mladjem bratu..zapeo da ima side bar...

Licno nikakve koristi nevidim od tog side bara Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2514 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 11 sakrivenih i 2414 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 357magnum, aca018, advokat84, ajo baba, Apok, aramis s, arsa, Asteker, Avalon015, b_z_b, bankulen, Belac91, Ben Roj, Bgorando, blue, Bo96, Bobrock1, bojanM84, bojcistv, bukefal, C-Gun, cojapop, CORDEIRO, croato, DeerHunter, Dejan_vw, DENIRO, Despot Đurađ, Dioniss, djboj, draganca, Draganeli, drale12, DrMrPr, Dzigy, Flanker-G, goran.vvv, Great White, Hans Gajger, HogarStrashni, Ice, Igritelj, ikan, Ivoo, janezek67, Jester, JimmyNapoli, K-1A, Kajzer Soze, Kobrim, kori, kunktator, lukac, mackenzie, Marko1238, mercedesamg, Metanoja, Milan A. Nikolic, Milometer, Milos ZA, mishkooo, mnn2, Motocar, nelezele, opt1, Parker, probisic, proka89, Ripanjac, royst33, Sale0501, Sky diver 29, StalniPromatrač, t.e.m.p.l.a.r., Tastatura ratnik, tomo2, umpah-pah, vaci, vidra boy, Vlad000, Vlada1389, Voice1, Vrač, vrlenija, vukajlo71, xAlex2, XBMC, Zorge