kopiranje cd-a

kopiranje cd-a

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2006
  • Poruke: 190

nadam se da ce mi neko moci pomoci,
imam jedan problem, organizovao sam neku manifestaciju i tu je bio angazuvan snimatelj, medjutim nije sve ispalo kako smo se dogovorili.

snimatelj mi je dao samo odredjeni broj kopija dvd-a i na svakoj kopiji je kao zastitu na zadnjem sektoru napravio rupicu (ostetio cd) da se ne moze kopirati.

zna li neko tehniku kako mogu prevazici taj problem jer ne zelim da platim umnozavanje mog snimka trecem licu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Maj 2007
  • Poruke: 241
  • Gde živiš: Beograd

Platon ::nadam se da ce mi neko moci pomoci,
imam jedan problem, organizovao sam neku manifestaciju i tu je bio angazuvan snimatelj, medjutim nije sve ispalo kako smo se dogovorili.

snimatelj mi je dao samo odredjeni broj kopija dvd-a i na svakoj kopiji je kao zastitu na zadnjem sektoru napravio rupicu (ostetio cd) da se ne moze kopirati.

zna li neko tehniku kako mogu prevazici taj problem jer ne zelim da platim umnozavanje mog snimka trecem licu.


Pa sada, neznam tacno sta zelis? Ako zelis da kopiras taj disk narezi ga kao image disk(npr iz Nero-a ili nekog drugog programa) i iz tog image fajla narezi dvd koliko zelis. Svi ce imati istu gresku da ne mogu da se kopiraju na racunar. Image disk klonira tvoj originalni dvd sa sve greskama u drugi dvd disk.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1219 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 11 sakrivenih i 1120 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., alex71, ALEXV, Andrija357, Apok, Avalon015, awathorn, b_z_b, Bane5, berste23, Bivan, boromir, bpop, Bubimir, carinko, cemix, Chainsaw, cikadeda, Cirkon, darcaud, Dare, Denaya, denisnapast2015, Djokkinen, djonsule, Djota1, dusan.l, Dusko_Dugousko, Dzuki, ekser222, esko_hz, gobrad, goxin, Hans Gajger, Helket, Incognito, ivan_8282, IvanMiletic, jalos, Jecmendo, Jester, jon istvan, Kontrausluga, kori, mat, medaTT, Medojed, milan47, milbos, milenko crazy north, Mitch22, Moldovan, Mrav Obrad, nebkv, Nemanja Opalić, nemkea71, nenomir, nixos, paja69, Papadubi, pein, PlayerOne, Promising0, raptorsi, Ray1973, RD84, S-G, S-lash, sap, saputnik plavetnila, Sharpshooter, shone34, sickmouse, Sitan_Lopov, Smiljkovich, Str2022, styg, tomigun, Tvrtko I, vathra, vdeki, vpetrovic, vrgudinac, Yekaterinburg, Zorge, 223223