problem sa fontovima

1

problem sa fontovima

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2005
  • Poruke: 147

Imam dovoljno iskustva sa Windows-om ali mi se ovo nije desilo do sada...

Win mi ne prikazuje šćčđ kako treba...

ustvari da ne sirim pricu... evo slika

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

jel zna neko o cemu se radi?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

jesi li cackao nesto?



offline
  • Pridružio: 25 Jul 2005
  • Poruke: 147

Nista neuobicajeno...

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

ovo se desava ako si menjao kodni raspored u regional i language options !

offline
  • NtC  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 18 Mar 2004
  • Poruke: 457
  • Gde živiš: Novi Sad

Najverovatnije si radio copy paste fontova pa prepisao nesto od sistemskih. Ne secam se u stvari dali to Win pusta uopste ali kod tog OS-a se nikad ne zna Smile

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2005
  • Poruke: 147

Ma jock... nista od toga nisam radio... jel moguce da neki Font manager napravi zbrku? koristim Font Navigator ali mi do sada nije pravio probleme...

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Jel "Enconding" u browser-u podešen kako treba?

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2005
  • Poruke: 147

Nije do enkodinga browsera... isto (slicno) se desava i u ostalim programima...

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

pregazi sve fontove novim...

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2005
  • Poruke: 147

I to sam probao i jock...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1610 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 4 sakrivenih i 1520 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, airliners, Apok, BaneM75, Bbbggg1979, bestguarder, blatruc82, Borkanović, boxbole, brufen, Bubili, Buzdovan, C-Gun, Chainsaw, CHARLIE JA., cifra, Colt D, crnogorac, darionis, Dejan_vw, Djokislav, Djota1, DJUNTA, doktor097, Dolinc, Dr.Strangelove, drimer, dule10savic, efektiva, goxin, Ikica977, Ivica1102, Ivoo, Jaxupa, JOntra, Jozo74, K-1A, Krin, Kudun, leopard83, Lep1na, Lošmi, M855, mackenzie, MadMike, Mae, Mcdado, mean_machine, miki kv, milanpb, mile.ilic75, Milometer, Milos1987, mirkoro, Moldovan, MrG, neko_drugi, nemkea71, nenomir, Niki2024, Nomica, obsc, OKT, OldKresoje, Orc, ozzy, Parker, pein, Pekman, Piani Jazzer, proka89, Radio operater, repac, sap, sasics, Sevatar, Singidunumac, Smajser, tomigun, vathra, Vlada1389, Vlada76, voja64, xAlex2, YU-UKI, Zavulon