treba mi program ...

treba mi program ...

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2005
  • Poruke: 70
  • Gde živiš: SM

Sa kojim programom mogu da snimam muziku (soundtracks) iz igara...imam Fraps za slike i video ali nemam samo za muziku



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 982 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 1 sakriven i 975 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: havoc995, pein, RED4G-304, smuk, TheDictator, ulogovan