Da li je ovo virus ?

2

Da li je ovo virus ?

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2006
  • Poruke: 133

pa shto onda meni moj kasperski ne prijavljuje nishta kad skeniram file ?



offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Izvrši update definicija.



offline
  • aloe  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 01 Nov 2004
  • Poruke: 1270
  • Gde živiš: Beograd

NOD32 jos uvek nista ne prijavljuje.

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2006
  • Poruke: 133

SVITAC ::Izvrši update definicija.


na svaka 3 sata se sam apdejtuje po defaltu

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Kada sam napisao prethodni post imao ga je u bazi i detektuje ga i sa najslabijim podešavanjima
kako 'file av' tako i 'web av' komponenta.
(KIS 6.0)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2006
  • Poruke: 133

shto je meni svaki fajl na koj kliknem na ovom forumu

---------------------------------------------------
Forbidden
You don't have permission to access
---------------------------------------------------

inache kasperski mi se updejtovao pre 10 min i skenirao sam file i registrovao ga je kao virus ...

TOLIKO O TOME .. HVALA PUNO .. Smile

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

digitalis ::shto je meni svaki fajl na koj kliknem na ovom forumu

---------------------------------------------------
Forbidden
You don't have permission to access
---------------------------------------------------

moguce je da ti je blokiran referrer (firewall moze to da uradi).
Posto vidim da koristis FF, probaj sa desnim klikom na fajl, pa Open in new tab.

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2006
  • Poruke: 133

ja ionako u Firefox-u 99% linkova otvaram srednjim klikom tako da to nema veze sa tim, verovatno je firewall ..

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

digitalis ::ja ionako u Firefox-u 99% linkova otvaram srednjim klikom tako da to nema veze sa tim, verovatno je firewall ..ni meni ne radi srednji klik na MyCity Smile

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Gondor

digitalis ::shto je meni svaki fajl na koj kliknem na ovom forumu

---------------------------------------------------
Forbidden
You don't have permission to access
---------------------------------------------------

Firewall, definitivno. Moj Kerio isto to radi. Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1038 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 8 sakrivenih i 965 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, A.R.Chafee.Jr., AMX72, Apok, Asparagus, Ben Roj, Brankojle, C-Gun, Centauro, Dambi, deks, desmeki, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, djonsule, dusanobr, Feller, foka106, Georgius, goran.vvv, Goran_, goxin, GveX, ilija.24, In_hero, Jablan, Jester, JOntra, Kapetan Hadok, KizJ, kuntakinte, MarijaC84, mercedesamg, Miki01, Miler88, Motocar, nebidrag, nelezele, nixos, nuke92, ObelixSRB, Orc, ozzy, Paklenica, Peruta, Piani Jazzer, Pilipenda, proka89, Pururin, rodoljub, S2M, Seeker, Semberija, Sevatar, Sky diver 29, spalev, Stojan Mrsavi, synergia, VBoss, VJ, vladao75, zajcev1, Zoca