Nestala sva memorija sa harda

2

Nestala sva memorija sa harda

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2007
  • Poruke: 47

Nema to ocigledno veze...
Opet javlja gresku, pojavi se prozor gde da sacuvam i kad idem na run...Greska Sad

Verovatno ce sam reinstalacija pomoci... Sad

Ako imas jos nesto na pameti, javi mi

I hvala ti



rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Da probamo ovo

Preuzmi program OTL sa donjeg linka na Desktop:

download link



Dvoklikom pokreni OTL;
klikni Run Scan;
po zavrsetku skeniranja, izvestaj (koji ce biti automatski sacuvan na Desktop-u kao OTL.Txt) ce se otvoriti u Notepad-u.


Prilozi izvestaj OTL.txt uz poruku koriscenjem opcije Prikaci fajl.



offline
  • Pridružio: 12 Dec 2007
  • Poruke: 47

Stvar je u tome sto ja nista ne mogu da downloadujem Sad
Ne vredi...
Nece ni iz FF ni sa I explorera....
Greska...

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Mozes li da preuzmes OTL kod neke drugarice, komsije na flash i onda ga pokrenes na tvom racunaru?

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2007
  • Poruke: 47

Ok. U dana cu otici do sestre pa cu snimiti na flash.
Pa kada instaliram, javicu ti se.
Hvala na ideji.

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

OK, znaci dostavi mi OTL logove na uvid.

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2007
  • Poruke: 47

Arguse,

Ni jedan flash nije laptop hteo da prihvati, nista. Ne prepoznaje u opste.
Ja ti upravo pisem sa reinstaliranog windowsa.
Da ne mucim, ni tebe, ni sebe...resila sam to da uradim i odradila.
Ko zna sta je bilo u pitanju.
Reinstarila sam windows i gotovo.

Hvala tebi jos jednom sto si mi izasao u susret.

Pozdrav

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Nebi bilo lose da preskeniras ceo HDD antivirus programom pre nego li otvoris D:\ particiju, ko zna sta si zakacila.
Znaci preuzmi AV sa interneta na desktop i skeniraj pa tek onda instaliraj drajvere i programe.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 907 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 5 sakrivenih i 804 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEKSICMILE, aleph_one, awathorn, b_z_b, baltazarxx, BaneM75, bankulen, BasCelik, bigbear, Bo96, Bojan198527, bojanM84, bpvl, brundo65, cenejac111, Centauro, CHARLIE JA., coaaco, CraniumWhite, crazydkure, cvrle312, Deki Duga Devetka, dj.ape, djonsule, DM1994, doom83, dragan4s, draggan, dragoljub11987, Dragon Order, dusanobr, Egzekutor13, Electron, EVIDENTICAR, Flanker-G, Georgius, Hans Gajger, Igor Antonic, Ikica977, Jeremiah, jimi_agf, Jozo74, K-1A, K2, kaput21, Khaless, kib, kinderpingvin, komenski, koneks, LeGrandCharles, Lieutenant, liki83, LostInSpaceandTime, Maki1981, Mali Veseljak, Marko Marković, Marko1238, mercedesamg, MiloradKomadic, monomah, MR Z, Mrav Obrad, Muki 123, nikolapetkovic, nixos, nuke92, Otto Grunf, Papadubi, pavle_pzs, pein, Phalanx, Pilence, PlayerOne, Profesor_018, radza1, Ravac, Rebel Frank, repac, royst33, Rupert, Savantije, Shadow soldier, singa, Solunac na steroidima, StalniPromatrač, Tanjagre, Tastatura ratnik, Tvrtko I, UncleSAM, USSVoyager, vidra boy, vladaa012, Vrač, vrgudinac, Weah88, zajcev1, zivojin32