Ponovo malware

2

Ponovo malware

offline
  • Miroslav Tanaskovic
  • Gradjevinski tehnicar
  • Pridružio: 02 Jan 2009
  • Poruke: 810
  • Gde živiš: Cacak

Sve radi bez problema



offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Sledeća procedura će implementirati završno čišćenje.

Arrow Preuzmi "Xplode"-ov DelFix alat i snimi ga na Desktop.
Dvoklikom pokreni alat i štikliraj kućice ispred sledećih opcija;

Remove disinfection tools
Create registry backup
Purge System Restore


Klikni na dugme Run i pričekaj trenutak dok alat ne završi svoj rad.
Od ovog trenutka, svi korišćeni alati u ovoj temi bi trebali biti obrisani.
Alat će takođe formirati izveštaj za tebe. (C:\DelFix.txt)

Alat će snimiti i zdravo stanje registy-ja i napraviti backup koristeci integrisan program "ERUNT" u %windir%\ERUNT\DelFix
Alat briše stare system restore tačke i pravi novu, svežu tačku nakon čišćenja.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 814 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 7 sakrivenih i 735 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aco_GM, Andrija357, Avalon015, awathorn, blue, bojank, burevesnik, BWG, Chainsaw, CHARLIE JA., CikaKURE, cuvarkuca, Dannyboy, darkojbn, debeli, Despot1, Djokislav, dolinalima, Dolinc, DragoslavS, drimer, Dusko_Dugousko, famoso, Feller, goran.vvv, Goran_, Helket, Istman, jodzula, kaskadija, konstruktor, kybonacci, Leonov, Marko Marković, MaschinenPistole, mercedesamg, milanpetkovicv, MountAndBlade, Mrav Obrad, panzerwaffe, pein, Permaldar, precan, Pururin, radza1, RAKITNICA, Remain, repac, RiV, royst33, S-G, Sale0501, samsung, sap, Sarmat, Semberija, shadower78, Siti2, skylab1111, Spreewerk, Srle993, vaci, Velizar Laro, veljko82, vidra boy, Vlad000, voja64, Weah88, x011, XBMC, yiyi, Zrcalo