Treba mi pomoc

2

Treba mi pomoc

offline
  • Pridružio: 30 Nov 2007
  • Poruke: 161

Napisano: 07 Nov 2012 14:58

Ok , hvala ti puno na pomoci . Pozdrav

Dopuna: 07 Nov 2012 15:20

Novi problem i prije nego sto sam ocekivao Very Happy .
vjerovatno zbog verzije XP ali kako da instaliram tu drugu verziju , ovu su mi instalirali u radnji gdje sam posljednji put popravljao komp. jer mi je bila otisla graficka i hard disk .
Evo sta se sada pojavljuje




offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Postavi temu u Windows potforumu i tamo objasni problem, posto u Ambulanti resavamo samo probleme izazvane malware-om...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1050 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 3 sakrivenih i 1032 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, bigfoot, bolimejoli, DJUNTA, goran.vvv, Inner-Cell, Jozo74, K a s p e r, kybonacci, Lino, Milan Miscevic, pirke96, ruma, Srki98, šumar bk2