flash plejer

2

flash plejer

offline
  • Dejan Peic
  • sve
  • Pridružio: 12 Maj 2012
  • Poruke: 245
  • Gde živiš: Subotica

e sad je sve reseno. pogresan datum sam uneo hvala vam puno.



offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Dejan Peic ::e sad je sve reseno. pogresan datum sam uneo hvala vam puno.

Ma jok - nisi. Mr. Green




Inace, tvoj sistem je cist sto se tice malware-a. Koriscene alate mozes obrisati - nisu ti potrebni.


Ono sto takodje mozes uraditi je da deinstaliras NVIDIA ForceWare Network Access Manager. Nepotrebna stvar, moze ti praviti u buducnosti probleme. Po meni, vise stete nego koristi od nje.








Pozdrav, nema na cemu i tu smo za sve sto treba, a mozemo da resimo.
goran9888 (AMF Tim)



offline
  • Dejan Peic
  • sve
  • Pridružio: 12 Maj 2012
  • Poruke: 245
  • Gde živiš: Subotica

ok. hvala na upozorenju brisem odma.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1236 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 5 sakrivenih i 1172 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4. Ozrenska, _Rade, aleph_one, amonsrb, avijacija, bestguarder, bigvlada, bojcistv, Borski1977, boxbole, Bubimir, Burovnyak, Clouseau, cuvarkuca, Deki Duga Devetka, deLacy, Dixtrix, djukapfc, DonRumataEstorski, Frunze, g_g, Gitzherai, gost321, Jovan1983, Kajzer Soze, kapela, karevski, kibihrchak, kunktator, leopard83, Litostroton, MagicniHerpes, mercedesamg, Milan 84, mladen.zovko, moldway, Mrav Obrad, nevjerna beba, nobutado, nuke92, Oscar, Panter, Parker, peradetlić, Peruta, Piani Jazzer, Poof, Pururin, repac, RJ, rodoljub, Semberija, shiro, sistem22, skok, VanZan, vathra, Velibor Radoja, XBMC