kako da očistim komp od virusa

4

kako da očistim komp od virusa

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2009
  • Poruke: 18

zvušao je kao bdilnik sami puno glasnije. Svi su zvučali isto nije bilo ni dužih ni kračih. Jednom sam upalila komp i ono nisu prestajali pa sam ga ugasila opet. Onda sam ga opet upalila nakon 30-45 sek pištanja pritisnula sam enter i pištanje je prestalo pa se komp pokrenuo.



rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Cekaj, kad se jave ti beep-ovi, windows ne moze da se podigne, jesam li te dobro razumeo, pa kad si kliknula na enter onda se podigao windows ?



offline
  • Pridružio: 30 Apr 2009
  • Poruke: 18

[quote="argus"]Cekaj, kad se jave ti beep-ovi, windows ne moze da se podigne, jesam li te dobro razumeo, pa kad si kliknula na enter onda se podigao windows ?[/quote

upravo tako.

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Onda je to najverovatnije do ram memorije, nemoj me drzati za rec, ali mislim da je upravo to u pitanju. Znaci ako su beep-ovi potpuno isti (beep > beep > beep....), onda je ram memorija. Mozes da potrazis savet oko toga na windows forumu, neko ce ti vec pomoci.

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2009
  • Poruke: 18

argus ::Onda je to najverovatnije do ram memorije, nemoj me drzati za rec, ali mislim da je upravo to u pitanju. Znaci ako su beep-ovi potpuno isti (beep > beep > beep....), onda je ram memorija. Mozes da potrazis savet oko toga na windows forumu, neko ce ti vec pomoci.

moguče jer mi izbacuje neka upozorenja u vezi memorije.odoh onda dalje.
još jednom puno hvala na pomoći.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1574 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 5 sakrivenih i 1495 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., ALEKSICMILE, ALEXV, amstel, Apok, Atomski čoban, Bo96, bolenbgd, Bombona, Boskovic, cavatina, Cicumile, coaa, Demi87, Dimitrise93, Djota1, dmitarche, DrFlyFisherman, dskrlec33, DuškoMraz, Dvojac005, Džekson, esx66, Flanker-G, Foxdie, g_g, gagidjuric, Gitzherai, ILGromovnik, Ir, Iskander, ivan1973, ivan979, jalos, Jeremija98, Kajzer Soze, kaput21, king111, Kobrim, koom0001, KUZMAR, ljubicad7, ljubo70, MGBRBG, mikrimaus, Miler88, Moldovan, nelezele, Oroku, Papadubi, Parker, pfc74, PlayerOne, raptorsi, shlauf, skvara, SMF, Smiljkovich, Sonic, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, Tvrtko I, user24, vazduh, Vlada1389, vrgudinac, wulfy, xAlex2, YugoSlav, zajcev1, Zorge